Dziennik Wałbrzych w trasie! [AKTUALIZACJA 15:49]

22 grudnia 2015 20:01. Zachód słońca w lusterku samochodu na drodze ekspresowej S3. fot. archiwalna. Jacek Zych / Dziennik Wałbrzych

Tematy: 


Planujecie świąteczny wyjazd? Pomożemy Wam bezpiecznie dotrzeć do celu. Okres świąt Bożego Narodzenia to czas wzmożonego ruchu na drogach całego regionu, dlatego postaramy się Wam podpowiedzieć, gdzie i na co trzeba uważać. Na bieżąco będziemy relacjonować sytuację na dolnośląskich trasach. Przed wyjazdem, warto sprawdzić co dzieje się na planowanej przez nas trasie. Jesteście świadkiem utrudnień? Też możecie ostrzec innych kierowców – napiszcie maila – wyślijcie zdjęcie na adres redakcja@dziennik.walbrzych.pl.

15:49 – ruch wahadłowy na krajowej 36 w miejscowości Iwno. Samochód wypadł tam z drogi. Uważajcie na trasie z Wąsosza do Ścinawy.

**

REKLAMA

15:04 – odblokowano krajową 8 w Boguszynie. Od Barda w kierunku Kłodzka ruch odbywa się jednak wahadłowo. To efekt zderzenia trzech samochodów osobowych. Trzy osoby zostały ranne. Utrudnienia mogą potrwać jeszcze pięć godzin. Po rozbite samochody ma przyjechać pomoc drogowa.

**

14:12 – zakończono utrudnienia na krajowej 8 w miejscowości Magnice. Trasa z Magnic do Kobierzyc znów jest przejezdna. Zderzyły się tam trzy samochody osobowe. Dwie osoby zostały ranne. Auta usunięto z drogi. Są na poboczu. Na miejscu pracują służby.

**

13:16 – zderzenie trzech osobówek na krajowej 3 w Magnicach. Trasa z Magnic do Kobierzyc jest zablokowana. Dwie osoby zostały ranne. Utrudnienia mogą potrwać koło trzech godzin.

**

12:35 – zakończono już utrudnienia w Kaczorowie na krajowej 3, na trasie z Bolkowa do Jeleniej Góry. Tam przed południem doszło do czołowego zderzenia dwóch osobówek. Trasą można już przejechać bez utrudnień.

**

12:30 – po zderzeniu trzech osobówek w Boguszynie krajowa 8 na trasie z Kłodzka do Barda została odblokowana. Na miejscu obowiązuje jednak ruch wahadłowy, którym kierują służby.

**

11:13 – aktualizacja dotycząca utrudnień na krajowej 3 w miejscowości Kaczorów. Na trasie z Jeleniej Góry do Bolkowa zablokowany jest prawy pas ruchu. Jeden pas jezdni zablokowany jest także w kierunku Jeleniej Góry. Doszło tam do zderzenia czołowego dwóch osobówek. Jedna osoba została ranna.

**

11:05 – koniec utrudnień na krajowej 35 w Gniechowicach. Na trasie z Gniechowic do Mirosławic godzinę temu z drogi wypadł samochód. Auto dachowało. Jedna osoba została ranna. Trasą można już przejechać bez utrudnień.

**

10:56 – zablokowana krajowa 8 w Boguszynie. Na trasie z Barda w kierunku Kłodzka zderzyły się trzy samochody osobowe. Policja kieruje na objazdy lokalnymi drogami, ale tylko samochody osobowe. Utrudnienia mogą potrwać około czterech godzin.

**

10:15 – aktualizacja dotycząca utrudnień na krajowej 3. W Kaczorowie doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych. Na trasie z Bolkowa do Jeleniej Góry obowiązuje ruch wahadłowy, którym kierują służby. Jedna osoba została ranna. Utrudnienia mogą potrwać około dwóch godzin.

**

10:08 – aktualizacja dotyczące utrudnień na krajowej 35. W Siedlakowicach między Gniechowicami i Mirosławicami dachował samochód osobowy. Jedna osoba została ranna. Na miejscu obowiązuje ruch wahadłowy, którym kieruje policja. Na krajowej 35 jest ślisko! Uważajcie!

**

9:45 – DK5. Zderzenie 2 samochodów w miejscowości Kaczorów. Ruch jest utrudniony.

**

9:39 – Wypadek na DK35 w pomiędzy miejscowościami Gniechowice a Siedlakowice. Droga zablokowana od i do Wrocławia

**

9:00 – spory ruch na dolnośląskich drogach. O poranku Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad informuje jednak, że na głównych trasach w regionie nie ma większych utrudnień.

**

23:36 – krajowa 3 w Szklarskiej Porębie jest już przejezdna. To tam około godziny 20:00 doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Samochód wypadł z drogi na chodnik. Przebił barierki. Kierowca nie przeżył wypadku. Trasa jest już przejezdna.

**

22.54 – zakończono utrudnienia na drodze ekspresowej S8 między węzłami Łozina i Oleśnica zachód. To tam koło 20.20 zderzyły się dwa samochody osobowe i ciężarówka. Trasa jest już przejezdna.

**

22:15 – prognozy na niedzielę zapowiadają przelotne opady deszczu. Na drogach w całym regionie może być ślisko. Uważać warto na górskich odcinkach. Temperatura od 6 do 8 stopni, na drogach nie powinna zatem pojawiać się gołoledź.

**

21.54 – odblokowano częściowo drogę ekspresową S8 między węzłami Łozina i Oleśnica Wschód. Koło godziny 20.20 doszło tam do zderzenia dwóch osobówek i ciężarówki. Droga była zablokowana. Obecnie zablokowany jest lewy pas ruchu. Można jechać prawym pasem. W wypadku nie było rannych.

**

21:20 – Autostrada A4: na odcinku Zgorzelec – Wrocław ruch coraz mniejszy. Przed bramkami w Karwianach oczekiwanie na ok. 5 minut

***

21:16 – Droga Krajowa nr 3 w Szklarskiej Porębie wciąż zablokowana po śmiertelnym wypadku do jakiego doszło ok. godziny. 20.15

**

20.50 – Autostrada A4 na 286 km w kierunku Katowic zablokowana. Na miejscu pracują służby. Korek ma już kilkanaście kilometrów, zalecamy zjazd z autostrady na węźle Kędzierzyn Koźle

**

20.30 – zablokowana droga ekspresowa S8 na 42 kilometrze. To odcinek między węzłami Łozina i Oleśnica Zachód. Na trasie do Wrocławia zderzyły się dwie osobówki i ciężarówka. Utrudnienia mają potrwać koło dwóch godzin.

**

20.19 – śmiertelny wypadek w Szklarskiej Porębie w ciągu drogi krajowej numer 3. Dla samochodów osobowych wyznaczono objazd ulicą Gimnazjalną, dalej Mickiewicza do ulicy Jedności Narodowej. Dla ciężarówek wyznaczono ruch wahadłowy. Utrudnienia mogą potrwać dwie godziny. Na miejscu pracują strażacy i policja. Zginęła jedna osoba.

**

20.05 – duże natężenie ruchu między węzłem Wrocław Południe i Bielany Wrocławskie na A4 w kierunku Katowic. Dalej utkniecie także na kilkanaście minut na bramkach.

**

19.59 – spory ruch na dolnośląskim odcinku A4 od granicy do Wrocławia. Niewielki zator za węzłem Kostomłoty w kierunku Wrocławia.

**

19.30 – około 3 kilometrowy zator na bramkach w Karwianach w kierunku Katowic. Trzeba odstać kilkanaście minut.

**

18.10 – odblokowano krajową 35 między Świdnicą, a Gniechowicami. O 16.30 zderzyły się tam trzy samochody. Dwie osoby zostały ranne.

**

18.04 – usunięto zepsutego busa z lewego pasa ruchu na autostradzie A4. Samochód blokował jeden pas między węzłami Kostomłoty i Kąty Wrocławskie w kierunku Wrocławia. W tym miejscu jest jednak duże natężenie ruchu – warto zwolnić!

**

17.46 – A4. usunięto zepsutą osobówkę, która blokowała jeden pas jezdni między węzłami Kąty Wrocławskie i Pietrzykowice w kierunku Wrocławia. Ruch na trasie jest jednak dość duży. Uważajcie.

**

17.17 – koniec ruchu wahadłowego na krajowej 35 między Świdnicą i Gniechowicami. Przed godziną szesnastej auto osobowe wypadło z drogi i dachowało. Uważajcie! Na tej trasie może być ślisko!

 

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 22 grudnia 2015 20:01
`