Dzień kobiet. Wszystkiego najlepszego dla wszystkich Pań!

8 marca 2022 12:01. Dzień kobiet. Fot. Jacek Zych / Dziennik Wałbrzych

Tematy: 


Odchodzimy na chwilę od tematu wojny i uchodźców – dziś Dzień Kobiet. Przypominamy o tym Panom na naszej antenie od samego rana. A czy wyobrażamy sobie świat bez pań? O to (samych, oczywiście mężczyzn) pytaliśmy dziś w Wałbrzychu i Szczawnie Zdroju.

– No strasznie, nie wyobrażam sobie. / – No źle. / – ooo nie wyobrażam siebie świata bez kobiet. / – Bardzo smutny. / – Sam mam w rodzinie pare – córki, wnuczki i tak dalej, tak że nie wyobrażam sobie, żebym ich nie miał. / – Akurat ja kocham kobiet i nie wyobrażam sobie świata bez nich. 

Kiedyś były goździki i pudełka z pończochami – dziś najczęściej tulipany i czekoladki.  Dzień kobiet obchodzony jest od 113 lat. Od wieku w tym właśnie dniu w stronę pań płyną najgorętsze życzenia. Nie inaczej jest i dziś. A czego panowie w Wałbrzychu życzą swoim paniom?

REKLAMA

– Wszystkiego najlepszego, dużo zdrowia i spokoju, żeby.. bez tych wojen i bez.. tego.. żeby żyły szczęśliwie i spokojne. / – Uśmiechu, miłości dużo. / – Dużo zdrowia przede wszystkim, no i zadowolenia z siebie i z partnera. / – No przede wszystkim żeby były zadowolne, szczęśliwe, zdrowe. / – Wszystkiego najlepszego.I żeby były miłe dla facetów.

I ja, w imieniu całej tej – brzydszej, męskiej  części redakcji Dziennika Wałbrzych – dołączam się do życzeń gorących życzeń – Wszystkiego najlepszego!

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 8 marca 2022 12:01
`