Dzieciaki wraz z opiekunami dziękują motocyklistom

11 grudnia 2018 07:31.

Tematy: 


Wychowawcy, a przede wszystkim wychowankowie placówek prowadzonych przez Centrum Obsługi Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Wałbrzychu za naszym pośrednictwem dziękują wałbrzyskim motocyklistom oraz wszystkim osobom zaangażowanym w zorganizowanie dla niemal setki dzieci zabawy mikołajkowej. W przesłanym do naszej redakcji liście piszą:

W dniu 08 grudnia 2018 roku o godz. 12:00 w Hotelu Maria odbył się finał akcji „Motomikołaje 2018”. W związku z tym w imieniu wychowanków placówek opiekuńczo-wychowawczych prowadzonych przez Centrum Obsługi Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Wałbrzychu chcielibyśmy serdecznie podziękować naszym Kochanym MotoMikołajom za pomoc, wsparcie, niesamowite przeżycia naszych dzieciaków i ich ich wielką radość z otrzymanych prezentów.

Serdecznie dziękujemy za wspaniały dzień, ekstra zabawę i okazaną przyjaźń. Dziękujemy także za wszystkie za prezenty, upominki, kosmetyki, maskotki itp.

REKLAMA

W szczególności ogromne podziękowania należą się Pani Natalii Jopek, która koordynowała cały projekt oraz członkom klubów motocyklowych i osobom niezrzeszonym, które zaangażowały się w wydarzenie.

Ponadto dziękujemy bardzo Pani Dorocie Barańskiej z Hotelu Maria za nieodpłatne udostępnienie sali na której został przeprowadzony finał akcji „Motomikołajki 2018” oraz Panu Marcinowi Słowińskiemu z firmy FanLogic za darmowy transport naszych wychowanków z placówek do Hotelu Maria i z powrotem.

Dziękujemy, że jesteście z nami!!!”

Postaw nam kawę na buycoffee.to

Dodano: 11 grudnia 2018 07:31
`