
Tematy: 11-latka borówno policja potrącenie
To sceny mrożące krew w żyłach. Reporterowi portalu jużwiesz24.pl udało się dotrzeć do zapisu monitoringu z miejsca, gdzie rozpędzony bus potrącił 11-letnią dziewczynkę. Na nagraniu widać, jak idąca poboczem czwórka dzieci próbuje wejść na przejście dla pieszych. Kiedy dwójka z nich jest już na ulicy, z lewej strony wjeżdża w nie rozpędzony bus.
Dwójka dzieci pozostaje na poboczu. Z pozostałej dwójki jednej osobie udaje się uciec. Druga nie ma już tyle szczęścia.
Nowoczesne centrum kształcenia w Wałbrzychu.
Branżowe Centrum Umiejętności stawia na mechatronikę i technologie przyszłości
Przypomnijmy. 31 października ok. godz. 19.15 rozpędzony bus potrącił na przejściu dla pieszych 11-letnią dziewczynkę. Kierowca zbiegł. Kilkanaście minut później porzucił samochód w lesie pomiędzy Kamienną Górą, a Borównem, zgłaszając jednocześnie kradzież samochodu.
Zatrzymany przez policję długo upierał się przy swojej wersji. Dopiero po kilku godzinach, kiedy policjantom udało się odnaleźć porzucony samochód przyznał się do winy.
21-letniemu mężczyźnie z Kamiennej Góry grozi za spowodowanie wypadku i ucieczkę z miejsca grozi 12 lat więzienia.
Dwa lokale z powiatu wałbrzyskiego w przewodniku Michelin
Tragiczna końcówka maja na drogach powiatu wałbrzyskiego. Zginął motocyklista
Nowa marka w Wałbrzychu! Nowy salon BAIC już otwarty
Wałbrzyska policja żegna mł. asp. Pawła Konopkę. Policjant zginął w niedzielę w tragicznym wypadku
Dachowanie w Mieroszowie. Duże kłopoty kierowców na DK35
Ruszają Dni Szczawna-Zdroju! Trzy dni koncertów, atrakcji dla dzieci i targów smaku
Klaudia wraca do Polski. Trafi do szpitala we Wrocławiu
Samolot po Klaudię wystartował. Wałbrzyszanka ma wrócić do Polski w tym tygodniu
Pracownica salonu telekomunikacyjnego okradła własnych klientów
Cofał na parkingu, potrącił pieszych i odjechał. Był kompletnie pijany