Dyscyplinarka dla prokuratora ze Świdnicy, który nagi chodził po mieście

10 września 2021 10:39. Nagi mężczyzna w jednym ze Świdnickich sklepów. Fot. użyczona

Tematy: 


Prokurator ze Świdnicy, który nagi spacerował po osiedlu Zarzecze i robił zakupy w osiedlowym sklepie zostanie zwolniony dyscyplinarnie – wynika z naszych nieoficjalnych informacji. Wczoraj na wniosek Prokuratora Okręgowego w Świdnicy Sprawa trafiła do Rzecznika Dyscyplinarnego przy Prokuraturze Generalnym w Warszawie.

O nagim mężczyźnie przechadzającym się ulicami miasta i robiącym zakupy w okolicznym sklepie policję poinformowali wczoraj mieszkańcy Świdnicy. Zaalarmowana policja zatrzymała mężczyznę. Nie był agresywny. Po sprawdzeniu podanych przez niego danych okazało się, że to prokurator. Informację tę potwierdził też Tomasz Orepuk, rzecznik prokuratury Okręgowej w Świdnicy:

– Potwierdzam, że jest to prokurator zatrudniony w jednej z jednostek podległych prokuraturze Okręgowej w Świdnicy. Otrzymaliśmy już komplet dokumentów w tej sprawie i dzisiaj. prokurator Okręgowy w Świdnicy wystąpił z wnioskiem do Rzecznika Dyscyplinarnego przy Prokuratorze Generalnym o wszczęcie postępowania dyscyplinarnego wobec tego prokuratora. – powiedział wczoraj naszemu reporterowi prokurator Orepuk

REKLAMA

Według naszych nieoficjalnych ustaleń 38-letni mężczyzna był kompletnie pijany i to nie pierwszy taki wybryk w jego wykonaniu. We krwi ujawniono mu niemal 2,5 promila alkoholu. Po zatrzymaniu przez policję i ustaleniu danych osobowych został oddany w ręce rodziny. Dziś w jego sprawie wszczęto postępowanie dyscyplinarne. Grozi mu wydalenie z pracy i zakaz wykonywania zawodu prokuratora.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 10 września 2021 10:39
`