Dworczyk o MieszkaniePlus: To szansa dla wielu wałbrzyskich rodzin

4 lipca 2017 22:17. Michał Dworczyk podczas uroczystości wbicia pierwszej łopaty pod budowę mieszkań z rządowego programu Mieszkanie+ w Wałbrzychu, przy ul. Husarskiej. Wałbrzych, 3.07.2017 fot. Jacek Zych / Dziennik Wałbrzych

Tematy: 


Wiceminister Obrony Narodowej oraz poseł Ziemi Wałbrzyskiej na Sejm RP Michał Dworczyk nie ukrywał zadowolenia z rozpoczęcia inwestycji budowy mieszkań, jakie powstaną na wałbrzyskim Podzamczu w ramach rządowego programu Mieszkanie Plus.

– To co się dzieje, to szerszy program zrównoważonego rozwoju, w ramach którego wspierane są nie tylko duże aglomeracje, ale także małe i średniej wielkości. Dzięki temu ponad 200 rodzin w Wałbrzychu już wkrótce uzyska szansę na swoje mieszkanie.  

Podczas uroczystości wbicia łopaty pod tę inwestycję, jaka odbyła się 3 lipca przy ulicy Husarskiej dobrze oceniał realizację programu w Wałbrzychu oraz korzyści jakie ma on przynieść nie tylko rodzinom, które dostaną możliwość otrzymania nowego mieszkania, lecz także da pracę lokalnym firmom i podwykonawcom, uczestniczącym w budowie 215 mieszkań przy ulicy Husarskiej.

REKLAMA

Będąc przekonanym, że do programu Mieszkanie Plus będą przystępowały kolejne miasta naszego regionu, Michał Dworczyk namawiał biorących udział w uroczystości wójtów i burmistrzów gmin Aglomeracji Wałbrzyskiej do uczestnictwa w programie Mieszkanie Plus. Zadeklarował pomoc wszystkim, którzy zdecydują się podjąć takie wyzwania.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 4 lipca 2017 22:17
`