Dodano: 16 sierpnia 2021 10:35

Drogowcy zamkną rondo przy Tesco. Przejazd możliwy tylko zjazdami

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Tematy: 


Kolejne utrudnienia na Rondzie Niepodległości zapowiada Budimex, główny wykonawca obwodnicy Wałbrzycha. Od jutra wyłączona z ruchu będzie główna tarcza rond. Kierowcy będą korzystać ze zjazdów i wyznaczonych objazdów. Co to oznacza?

To drugi etap prac w tym miejscu związanych z kładzeniem asfaltu. Od jutra z ruchu wyłączona będzie główna tarcza ronda.

Kierowcy jadący z obwodnicy Szczawna-Zdroju w kierunku Piaskowej Góry i podzamcza będą musieli przejechać przez parking przy Tesco, dalej nową estakadą i ulicą Topolową dojadą na Piaskową Górę, jeżeli będą chcieli jechać na Podzamcze, na Piaskowej Będą musieli zawrócić.

REKLAMA

Jadąc od strony Piaskowej Góry i ulicy Długiej kierowcy, którzy chcą jechać do Szczawna-Zdroju będą korzystać ze zjazdu w stronę Podzamcza i na wysokości wiaduktu kolejowego na ulicy Łączyńskiego będą musieli zawrócić.

Dobra informacja jest taka, że wykonawca zapewnia, że te utrudnienia potrwają tylko jeden dzień. Po nich nastąpi jednak trzeci etap prac, o którym Budimex dopiero poinformuje.

Jeżeli nie musicie, wybierzcie inną trasę poruszając się po mieście. I jak zawsze prosimy o ostrożną jazdę i zwracanie uwagi na oznakowanie – apeluje wykonawca.

 

 

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Zobacz także