Dramatyczne sceny w Jedlinie-Zdroju. 40-latek zadał kilka ciosów nożem partnerce

23 grudnia 2019 14:03. Źródło: KMP Wałbrzych

Tematy: 


Mężczyzna zaatakował 35-letnią partnerkę w miniony piątek. Po ataku, w czasie ucieczki, dźgnął nożem także babcię kobiety. Po kilku godzinach poszukiwań został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Grozi mu kara co najmniej trzech lat więzienia. 40-latek był pod wpływem alkoholu, prawdopodobnie zaatakował, bo był zazdrosny.

Dramatyczne sceny rozegrały się późnym wieczorem w miniony piątek w jednym z mieszkań w Jedlinie-Zdroju. 40-latek po powrocie powiedział swojej partnerce, że ma dla niej niespodziankę. Jak informuje policja, wyciągnął nóż i zadał jej kilka ciosów w okolice klatki piersiowej i prawej ręki. Po ataku, w czasie ucieczki zaatakował także 86-letnią babcię kobiety, którą ranił dwukrotnie w lewe ramie

. Zaatakowanym kobietom na szczęście nic poważnego się nie stało. Po skorzystaniu z pomocy w szpitali wróciły już do domu.

REKLAMA

Po kilku godzinach od ataku policjanci namierzyli sprawcę. Mężczyzna został zatrzymany. Wszystko wskazuje na to, że zaatakował bo był zazdrosny o partnerkę. 40-latek został już przesłuchany i usłyszał zarzut spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu oraz kierowania gróźb karalnych. Decyzją sądu trzy najbliższe miesiące spędzi w areszcie.

 

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 23 grudnia 2019 14:03
`