Dramat w Bolkowie. Kierowca w BMW potrącił sześcioosobową rodzinę

24 grudnia 2018 22:10. W Bolkowie 20-latek uderzył samochodem marki BMW w 6-cio osobową rodzinę. Fot. użyczone / www.juzwiesz24.pl

Tematy: 


Groźny wypadek w Bolkowie, gdzie na ulicy Sienkiewicza samochód osobowy marki BMW wypadł z drogi. Auto potrąciło sześcioosobową rodzinę, w tym czworo dzieci. Poszkodowani trafili do szpitali. Samochodem kierował 20-latek. Ze wstępnych ustaleń wynika, że mężczyzna był trzeźwy.

Poszkodowani czwórka dzieci w wieku od roku do 12 lat, ich ojciec i matka w zaawansowanej ciąży trafili do szpitala. Jak informuje policja, obrażenia rodziców i ich dzieci nie zagrażają życiu. Są w szpitalach w Legnicy i Jeleniej Górze.

Okoliczności wypadku bada policja. Mężczyzna został zbadany na miejscu na obecność alkoholu, był trzeźwy. Pobrano jednak krew do dalszych badań. Samochód prawdopodobnie wpadł w poślizg. Nie wiadomo z jaką prędkością jechał. Auto zahaczyło także o latarnię. Decyzją prokuratora, 20-latek został zatrzymany. Jutro mają być prowadzone z nim dalsze czynności.

REKLAMA

W Bolkowie 20-latek uderzył samochodem marki BMW w 6-cio osobową rodzinę. Fot. użyczone / www.juzwiesz24.pl

To nie pierwszy, groźny wypadek w wigilijny wieczór. Przed godziną dwudziestą w Tworzyjanowie na krajowej 35 doszło do czołowego zderzenia dwóch osobówek. Dwie osoby zostały ranne.

Jedna osoba zginęła, a jedna została ranna w zderzeniu dwóch samochodów osobowych w Bystrzycy Kłodzkiej. Do wypadku doszło koło godziny siedemnastej. Droga przez kilka godzin była zablokowana. Okoliczności obu wypadków bada policja.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 24 grudnia 2018 22:10
`