Dolny Śląsk. Zabójstwo w Ciepłowodach. Trzy osoby w areszcie. W tle rodzinne niesnaski?

2 stycznia 2020 15:36. Budynek byłego aresztu śledczego w Wałbrzychu .18.04.2018 r. fot. ilustracyjne / Jacek Zych / Dziennik Wałbrzych

Tematy: 


Do zabójstwa doszło prawdopodobnie w nocy z 29 na 30 grudnia. Ciało ponad 40-letniego mężczyzny znaleziono 30 grudnia poza domem. W tej sprawie zatrzymano cztery osoby. Trzy usłyszały zarzuty.

Sprawa zabójstwa w Ciepłowodach koło Ząbkowic Śląskich wciąż budzi sporo pytań. Z czterech zatrzymanych osób, dwie usłyszały zarzuty zabójstwa. Decyzją sądu kobieta i mężczyzna spędzą trzy najbliższe miesiące w areszcie. Grozi im kara dożywotniego więzienia. Trzecia osoba, kobieta, usłyszała zarzuty dotyczące kierowania gróźb karalnych. Z naszych ustaleń wynika, że chciała ona wpłynąć na zeznania świadków. Decyzją sądu kobieta trafiła na dwa miesiące do aresztu.

Z naszych ustaleń wynika, że na ciele mężczyzny były widoczne rany kłute. Tragedia może być efektem rodzinnych nieporozumień. Podejrzani nie przyznali się do winy. Złożyli wyjaśnienia w tej sprawie, ale te w większości wzajemnie się wykluczają.

REKLAMA

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 2 stycznia 2020 15:36
`