Dolny Śląsk. Świnie zjadły ciało swojego właściciela. Szokujące doniesienia z okolic Lubina

13 stycznia 2020 16:24. fot. ilustracyjne / pixabay.com

Tematy: 


O makabrycznym odkryciu w jednej ze wsi pod Lubinem poinformował dziś portal Lubin.pl. W Osieku znaleziono szczątki jednego z mieszkańców. Wszystko wskazuje na to, że mężczyzna został zjedzony przez własne świnie.

Do szokującego zdarzenia doszło prawdopodobnie pomiędzy 31 grudnia, gdy po raz ostatni mężczyzna był widziany, a 8 stycznia, gdy odnaleziono szczątki.

Mężczyzna hodujący świnie mieszkał sam. Jak informuje telewizja Polsat, 71-latek wynajmował mieszkanie na jednej z posesji w Osieku. Hodował krzyżówkę świni z dzikiem. Miał dwa duże osobniki i kilkanaście prosiąt. Jak powiedziała prokurator Magdalena Serafin, był osobą nadużywającą alkoholu.

Szczątki ofiary znalazł w środę 8 stycznia właściciel terenu. Cytowana przez Polsat prokurator potwierdza, że zlecona sekcja zwłok potwierdziła fakt, że mężczyzna został zjedzony przez zwierzęta, które hodował. Biegli nie byli jednak w stanie określić bezpośredniej przyczyny śmierci mężczyzny. Jedna z hipotez mówi, że mężczyzna zmarł przed tym, zanim został zjedzony przez zwierzęta, druga, że zasłabł i został zaatakowany.

Decyzję o tym, co dalej zrobić ze zwierzętami podejmie Powiatowy Lekarz Weterynarii. Prawdopodobnie zostaną one uśpione.

Koronawirus to bardzo poważna sprawa. Nie ulegamy medialnej panice, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

Dołącz do czytelników Dziennik Wałbrzych.

Komentarze

Dodano: 13 stycznia 2020 16:24
Pozostałe informacje
© DTP Service s.c. Wałbrzych 2015