Dolny Śląsk. Świnie zjadły ciało swojego właściciela. Szokujące doniesienia z okolic Lubina

13 stycznia 2020 16:24. fot. ilustracyjne / pixabay.com

Tematy: 


O makabrycznym odkryciu w jednej ze wsi pod Lubinem poinformował dziś portal Lubin.pl. W Osieku znaleziono szczątki jednego z mieszkańców. Wszystko wskazuje na to, że mężczyzna został zjedzony przez własne świnie.

Do szokującego zdarzenia doszło prawdopodobnie pomiędzy 31 grudnia, gdy po raz ostatni mężczyzna był widziany, a 8 stycznia, gdy odnaleziono szczątki.

Mężczyzna hodujący świnie mieszkał sam. Jak informuje telewizja Polsat, 71-latek wynajmował mieszkanie na jednej z posesji w Osieku. Hodował krzyżówkę świni z dzikiem. Miał dwa duże osobniki i kilkanaście prosiąt. Jak powiedziała prokurator Magdalena Serafin, był osobą nadużywającą alkoholu.

REKLAMA

Szczątki ofiary znalazł w środę 8 stycznia właściciel terenu. Cytowana przez Polsat prokurator potwierdza, że zlecona sekcja zwłok potwierdziła fakt, że mężczyzna został zjedzony przez zwierzęta, które hodował. Biegli nie byli jednak w stanie określić bezpośredniej przyczyny śmierci mężczyzny. Jedna z hipotez mówi, że mężczyzna zmarł przed tym, zanim został zjedzony przez zwierzęta, druga, że zasłabł i został zaatakowany.

Decyzję o tym, co dalej zrobić ze zwierzętami podejmie Powiatowy Lekarz Weterynarii. Prawdopodobnie zostaną one uśpione.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 13 stycznia 2020 16:24
`