Dolny Śląsk. Sprzedawał w internecie bilety na koncerty. Te nigdy nie dochodziły do kupców

13 marca 2023 07:04.

Kilka zarzutów dotyczących oszustwa usłyszał 20-latek zatrzymany przez policję z Legnicy. Mężczyzna sprzedawał w internecie bilety na koncerty, których… nie miał. Kupcy nigdy nie otrzymywali wejściówek. W krótkim czasie 20-latek miał oszukać w ten sposób kilka osób.

Podejrzany oferował bilety na koncerty największych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Niestety klienci, którzy płacili za transakcję, nigdy nie otrzymali zamówionego towaru. Tylko w krótkim czasie 20-latek oszukał kilka osób. W czasie policyjnych czynności mężczyzna przyznał się do winy – informuje dolnośląska policja.

Za oszustwa grozi kara do 8 lat więzienia. Policja przy tej okazji po raz kolejny apeluje o ostrożność do tych, którzy dokonują w internecie różnego rodzaju transakcji.

REKLAMA

To, co wydaje nam się niezwykle okazyjnym i tanim zakupem, nie zawsze jest uczciwą ofertą. W przypadku zakupu biletów na różnego rodzaju wydarzenia sportowe lub kulturalne najbezpieczniej jest dokonywać tego typu transakcji przez uprawnione i upoważnione podmioty do sprzedaży i dystrybucji biletów – podkreślają mundurowi.

Postaw nam kawę na buycoffee.to

Dodano: 13 marca 2023 07:04
`