Dolny Śląsk. Składał 8-latkom propozycje seksualne w zamian za czekoladę. Trafił w ręce policji

16 maja 2019 13:03. fot. Jacek Zych / Dziennik Wałbrzych

Tematy: 


65-letni mieszkaniec powiatu kłodzkiego miał składać propozycje seksualne dwóm 8-letnim dziewczynkom, w zamian proponował im czekoladę. Po zatrzymaniu mężczyzna trafi do aresztu. Teraz stanie przed sądem, grozi mu kara do 12 lat więzienia.

Mężczyzna najpierw pukał do drzwi mieszkania w budynku wielorodzinnym, a następnie składał propozycje seksualne i zapraszał do swojego mieszkania, oferując czekoladę – informują policjanci.

Dziewczynki nie otworzyły drzwi, a po powrocie mamy opowiedziały o całej sytuacji. Kobieta wezwała policję. Mężczyzna został natychmiast zatrzymany i trafił do aresztu.

Na podstawie zebranego materiału dowodowego przedstawiono mu zarzut usiłowania doprowadzenia małoletnich poniżej 15 roku życia do obcowania płciowego. Sąd zgodził się na trzymiesięczny, tymczasowy areszt dla 65-latka. Podejrzanemu grozi kara do 12 lat więzienia.

Koronawirus to bardzo poważna sprawa. Nie ulegamy medialnej panice, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

Dołącz do czytelników Dziennik Wałbrzych.

Komentarze

Dodano: 16 maja 2019 13:03
Pozostałe informacje
© DTP Service s.c. Wałbrzych 2015