Dodano: 16 marca 2022 10:53

Dolny Śląsk. Odzyskali Fiata 126p wartego 15 tysięcy złotych. Maluch wrócił już do właściciela

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Zgłoszenie o kradzieży trafiło do policjantów z Lwówka Śląskiego w miniony czwartek. Mundurowi patrolujący sąsiedni Lubań szybko namierzyli skradziony samochód. Okazało się, że sprawca próbował także okraść miejscowy market. Mężczyzna był także pod wpływem narkotyków. Wart 15 tysięcy złotych Maluch wrócił do właściciela.

Samochód skradziono w czwartek. Po otrzymaniu zgłoszenia mundurowi z Lubania zauważyli pasujące do opisu auto przed jednym z marketów.

W trakcie sprawdzenia jego numerów rejestracyjnych potwierdziło się, że pochodzi on z kradzieży. Niezwłocznie informację o odnalezieniu Fiata 126 p przekazali dyżurnemu Policji, celem przeprowadzenia niezbędnych czynności w tej sprawie. W pewnym momencie do policjantów podszedł pracownik sklepu z informacją, że został zatrzymany sprawca kradzieży sklepowej. Jeden z funkcjonariuszy wraz ze zgłaszającą udał się do pomieszczenia służbowego, gdzie w trakcie rozmowy mężczyzny podejrzanego o kradzież artykułów spożywczych na kwotę 533 złotych, przyznał się, iż to on ukradł samochód. W kurtce 37-latka mundurowi znaleźli kluczyki do auta – informuje dolnośląska policja.

REKLAMA

Maluch wrócił do właściciela. 37-latek usłyszał dwa zarzuty kradzieży i zarzut jazdy pod wpływem środków odurzających. Odpowie także za kradzież paliwa na stacji benzynowej w Gryfowie Śląskim. Grozi mu kara do pięciu lat więzienia.

Dolny Śląsk. Odzyskali Fiata 126p wartego 15 tysięcy złotych. Maluch wrócił już do właściciela fot. użyczone / Dolnośląska Policja

Dolny Śląsk. Odzyskali Fiata 126p wartego 15 tysięcy złotych. Maluch wrócił już do właściciela fot. użyczone / Dolnośląska Policja

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Zobacz także