Dolny Śląsk. Napad na jubilera w Bolesławcu. Policja publikuje wizerunek złodzieja

17 maja 2021 15:56. Mężczyzna poszukiwany przez policję w Bolesławcu fot. użyczone / Dolnoślaska Policja

Do napadu na sklep z biżuterią przy ulicy Mickiewicza w Bolesławcu doszło czternastego maja. Mundurowi zabezpieczyli między innymi zapis z monitoringu. Teraz publikują wizerunek złodzieja. Jeżeli go rozpoznajecie, powinniście skontaktować się z policją.

Na zdjęciu widoczna jest osoba średniego wzrostu, krępej budowy ciała, ubrana w ciemną odzież i obuwie sportowe. Na czarnej bluzie z kapturem znajdują się jasne napisy. Na twarzy ma założony różnobarwny komin, a na głowie szarą czapkę – informuje dolnośląska policja.

O napadzie policjanci otrzymali zgłoszenie czternastego maja o godzinie dziewiątej. Do sklepu miał wejść zamaskowany mężczyzna, który ukradł biżuterię i uciekł. Jakiej wartości był towar? O tym policja nie informuje.

REKLAMA

Mundurowi szukają osób, które mogą rozpoznać mężczyznę prezentowanego na zdjęciu i nagraniu. Osoby, które mają informacje, mogące pomóc w ustaleniu jego tożsamości lub miejsca pobytu proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Bolesławcu przy ulicy Zygmunta Augusta.

Informacje można przekazać telefonicznie, dzwoniąc pod numer Oficera Dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Bolesławcu 47 873 32 00, lub do Naczelnika Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego 47 873 32 34, bądź pisząc na dres dyzurny@boleslawiec.wr.policja.gov.pl. Ze swojej strony policjanci zapewniają anonimowość oraz to, że każda przekazana informacja zostanie sprawdzona.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 17 maja 2021 15:56
`