Dolny Śląsk. Na parkingu galerii handlowej doszło do eksplozji w aucie z ukraińską rejestracją. Policja prosi o pomoc

30 listopada 2022 08:44.

Do eksplozji pod samochodem, który był zaparkowany na parkingu przy Centrum Handlowym Marino we Wrocławiu doszło w minioną sobotę. Jak informuje serwis wroclaw.pl, ranna została 50-letnia kobieta. Nie wiadomo co było przyczyną wybuchu. Serwis donosi, że do wybuchu doszło w aucie na ukraińskich numerach rejestracyjnych.

Wybuch uszkodził nie tylko samochód 50-latki, ale także kilka okolicznych aut. Okoliczności sprawy bada Dolnośląski Wydział Zamiejscowy Prokuratury Krajowej. O pomoc w tej sprawie apeluje dolnośląska policja.

Funkcjonariusze Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego z Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu wykonują czynności w związku ze śledztwem prowadzonym przez Dolnośląski Wydział Zamiejscowy Departamentu do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji we Wrocławiu, które dotyczy zdarzenia jakie miało miejsce 26 listopada 2022 roku, na terenie parkingu Galerii Handlowej ,,Marino’’ przy ul. Paprotnej 7. Biorąc pod uwagę fakt, że każda informacja jest ważna z punktu widzenia kompleksowego wyjaśnienia okoliczności związanych z uszkodzeniem jednego z zaparkowanych pojazdów, policjanci zwracają się z prośbą o kontakt do osób, które w godzinach od 8:00 do 14:00 przebywały na terenie parkingu lub były świadkami zdarzenia około godz. 12:30 i posiadają nagrania z kamer zainstalowanych indywidualnie w pojazdach. Numer telefonu służący do kontaktu z policjantami w tej sprawie 47 871 30 11 – apeluje policja.

REKLAMA

 

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 30 listopada 2022 08:44
`