Dodano: 22 maja 2023 07:02

Dolny Śląsk. Matka znęcała się nad dziećmi. Wyzywała je i poniżała. Ograniczała także posiłki

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kobietę, która miała znęcać się psychicznie i fizycznie nad czwórką swoich małoletnich dzieci zatrzymała policja z Legnicy. – Kobieta wyzywała, poniżała, ograniczała posiłki, nie dbała o higienę dzieci, szarpała je, biła pięściami po głowie, twarzy i całym ciele – informuje dolnośląska policja. Kobieta stanie przed sądem, grozi jej kara do pięciu lat więzienia.

34-latka od dłuższego czasu znęcała się nad czwórką swoich małoletnich dzieci w wieku od miesiąca do 9 lat. Jak informuje policja, kobieta między innymi izolowała je, zakazując im kontaktu z rówieśnikami. Dodatkowo zmuszała je do wyręczania jej w obowiązkach domowych.

Podejrzana zmuszała również dzieci do opieki nad noworodkiem, a szczególności karmienia go w nocy, kiedy sama chciała spać. Dzieci dawały pokarm małemu braciszkowi, przewijały go oraz uspakajały, kiedy płakał. Gdy nie chciały wykonywać poleceń matki, kobieta wyzywała je, poniżała, szarpała, biła pięściami po głowie i całym ciele. Ponadto legniczanka nie przyrządzała im posiłków, ograniczała jedzenie, a także nie dbała o ich higienę – informuje policja.

REKLAMA

Kilka dni temu kobietę zatrzymano. Okazało się, że dwa lata temu była już karana za podobne przewinienia. Dzieci trafiły obecnie do placówki opiekuńczej. Ich matka usłyszała zarzut znęcania się psychicznego i fizycznego.

Losem kobiety zajmie się sąd. Jak informuje policja, grozi jej kara do pięciu lat więzienia.

Matka znęcała się nad dziećmi. Wyzywała je i poniżała. Ograniczała także posiłki fot. Dolnośląska Policja

Matka znęcała się nad dziećmi. Wyzywała je i poniżała. Ograniczała także posiłki fot. Dolnośląska Policja

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Zobacz także