Dolny Śląsk. Krok od tragedii! 2-latka siedziała na parapecie okna na trzecim piętrze

2 listopada 2021 13:39. fot. Jacek Zych / Dziennik Wałbrzych

To zgłoszenie, zmroziło krew w żyłach, informują dolnośląscy policjanci. Wczoraj mundurowi z Jeleniej Góry otrzymali informację, że w jednym z budynków na osiedlu Zabobrze na parapecie okna znajdującego się na trzecim piętrze siedzi małe dziecko w piżamie. Dziewczynka miała spuszczone nogi i machała rękami.

Oficer dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze otrzymał zgłoszenie, że na jednej z ulic Osiedla Zabobrze w Jeleniej Górze na parapecie okna znajdującego się na III piętrze budynku siedzi małe dziecko w piżamie, z nogami spuszczonymi w dół i macha rękami. Zgłoszenie zmroziło krew w żyłach – czytamy w oficjalnym komunikacie dolnośląskiej policji.

Natychmiast na miejsce wysłano policjantów. Pod wskazanym adresem drzwi funkcjonariuszom otworzyła 20-latka, jak się później okazało matka 2-latki, która siedziała na parapecie.

REKLAMA

Kobieta stwierdziła, że uchylone okno zostawił jej partner, który wyszedł do pracy, a ona w tym czasie spała. Groźna sytuacja to efekt jej nieuwagi.

Dziewczynka, która siedziała na parapecie na szczęście sama wróciła do mieszkania i nie doszło to tragedii.

Młoda matka odpowie teraz za narażenie na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia bądź zdrowia. Grozi jej kara nawet do 5 lat więzienia.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 2 listopada 2021 13:39
`