Dolny Śląsk. Chciały skorzystać z usług „czarnego maga”. Stracił 4 tysiące złotych!

24 sierpnia 2022 09:54.

Dwie mieszkanki powiatu legnickiego, zafascynowane wróżbami, na jednym z portali społecznościowych znalazły wróżbitę, z którego usług postanowiły skorzystać. Ten polecał się w nagraniach, jako godny zaufania rytualista. Kobiety wybrały rytuał „spętanie miłosne”. Jak zostały oszukane?

Maga kobiety znalazły na jednym z portali społecznościowych. Uznały, że jest on na tyle godny zaufania, że postanowiły skorzystać z jego usług. Na innym portalu znalazły cennik „czarnego maga”, który oferował różnego rodzaju rytuały, niektóre o wartości nawet 10 tysięcy złotych.

Dwie panie wybrały rytuał „spętanie miłosne”, który miał polegać na „przyciągnięciu miłości i złączeniu dwóch dusz sobie pisanych”.

REKLAMA

Szczegóły odnośnie oczekiwań co do „bliskiej duszy” i efektu magii miały być ustalone na konsultacji, której termin został ustalony na tydzień przed rozpoczęciem rytuału. Kobiety wpłaciły po 2 tys. zł na wskazany przez rytualistę numer rachunku bankowego i wówczas kontakt z „czarnym magiem” się urwał… – informuje policja.

Mundurowi apelują. Dbajmy o swoje bezpieczeństwo w internecie i weryfikujmy tożsamość osób, z którymi kontaktujemy się czy nawiązujemy znajomość, aby nie stać się kolejną ofiarą oszustów!

 

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 24 sierpnia 2022 09:54
`