Dolny Śląsk. 57-latek kilkukrotnie dźgnął kuchennym nożem swojego kolegę. Wcześniej wspólnie pili alkohol

14 kwietnia 2022 10:12. fot. użyczone / Komenda Powiatowa Policji w Kłodzku

Kłodzcy policjanci zatrzymali 57-latka, który wielokrotnie ugodził nożem kuchennym innego mężczyznę – gościa z którym pił alkohol w swoim domu – informuje kłodzka policja. Napastnik wielokrotnie wbił nóż w nogę kolegi, z którym wcześniej się pokłócił. 57-latek usłyszał zarzut. Grozi mu kara do trzech lat więzienia.

57-latek zaprosił na kolację do swojego domu kolegę. Podczas posiłku pojawił się alkohol. Później doszło do sprzeczki pomiędzy mężczyznami, mieszkańcami gminy Kłodzko.

Pijany gospodarz domu znienacka zaatakował gościa. Najpierw groził koledze pozbawieniem życia, a następnie wielokrotnie ugodził go nożem kuchennym w nogę – informuje kłodzka policja.

REKLAMA

Pokrzywdzony wezwał policję. Ostatecznie zaatakowany 68-latek trafił do szpitala. Napastnik trafił do aresztu. Okazało się, że 57-latek miał dwa promile alkoholu w organizmie.

Po wytrzeźwieniu mężczyzna usłyszał zarzut spowodowania uszkodzenia ciała i kierowania gróźb karalnych. Nie potrafił wytłumaczyć swojego zachowania. Grozi mu kara do trzech lat więzienia.

Postaw nam kawę na buycoffee.to

Dodano: 14 kwietnia 2022 10:12
`