Dodano: 14 listopada 2023 12:24

Dołącz do zawodów w wyciskaniu i pomóż Oskarowi w walce z chorobą

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Tematy: 


Klub Well Fitness na Piaskowej Górze organizuje zawody w wyciskaniu ciężarów. To nie tylko sportowa rywalizacja, ale przede wszystkim akcja charytatywna mająca na celu wsparcie Oskara Sudory, członka społeczności klubu, który zmaga się z chłoniakiem.

Oskar, to członek naszej społeczności Well Fitness, który aktualnie zmaga się z poważną chorobą – chłoniakiem. Teraz nadszedł czas, aby połączyć nasze siły i pomóc mu w powrocie do zdrowia. Z ogromną radością zapraszamy wszystkich do udziału w zawodach w wyciskaniu, które odbędą się 18 listopada w naszym klubie. To nie tylko szansa na sportową rywalizację, ale przede wszystkim możliwość wsparcia Oskara w jego walce– mówi Karolina Kozłowska

Każdy uczestnik zawodów jest proszony o wpłatę wpisowego w wysokości 25 zł na konto Oskara, zarządzane przez Fundację NA RATUNEK DZIECIOM. Wpłaty można dokonać poprzez ten link https://naratunek.org/pomoc/?child=65101, pamiętając o wpisaniu w polu „cel zbiórki” imienia „OSKAR SUDORA”.

REKLAMA

Wydarzenie jest otwarte dla każdego, niezależnie od bycia członkiem klubu. Zapisy są przyjmowane w recepcji klubu oraz pod numerem telefonu 532 131 909. To wyjątkowa okazja, aby pokazać solidarność i wspierać się nawzajem. Liczymy na liczne uczestnictwo i wsparcie dla Oskara– dodaje  Karolina Kozłowska.

Więcej o historii Oskara i jego walce z chorobą można przeczytać tutaj:

https://naratunek.org/…/z-silowni-i-boiska-na-oddzial…/

fot użyczone

fot użyczone

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Zobacz także