Dodano: 16 lipca 2022 09:58

Do Skalnego Miasta w Adrspachu tylko z rezerwacją. Bez niej będzie kłopot

Artykuł sponsorowany

Tematy: 


Tysiące skalnych wieży, oszałamiająca przyroda i zapierające dech widoki. Kto wstąpi do narodowego rezerwatu przyrody Skał Adrszpasko-Teplickich, znajdzie się w zupełnie innym świecie. Świecie, w którym najwyższa forma skalna Kochankowie (czes. Milenci) osiąga wysokość 81 metrów, najwęższe przejście między skałami ma tylko 50 centymetrów szerokości i gdzie ukrywa się malownicze Jeziorko z krystalicznie czystą wodą. Czesi namawiają do odkrywania piękna przyrody, która oczarowuje od pierwszego wejrzenia.

Wizyty w Adrszpachu nie trzeba kończyć na zwiedzeniu skalnego miasta. Warto zatrzymać się tu na dłużej i poznać także najbliższe okolice, wsłuchać się przez jedną lub kilka nocy w błogą ciszę przyrody. Okolica oferuje wiele miejsc noclegowych, dobre restauracje i lokalne specjały. Tu jednak uwaga:

Wejście na skały jest limitowany – E-bilet to czas i pieniądz

Zakup biletów przez www.adrspasskeskaly.cz zajmie tylko chwilę, a pozwoli zaoszczędzić mnóstwo czasu. Warto zaplanować swoją wizytę w skalnym mieście wcześniej i wybrać najbardziej dogodny dla siebie termin.

Odkryj piękno regionu Broumov z Kartą gościa

Nie wiesz, gdzie pojechać na wakacje? W regionie Broumov znajdziesz wiele możliwości aktywnego wypoczynku rodzinnego z przyjemnymi bonusami w przypadku pobytu wielodniowego.  ​​Karta gościa Broumovsko jest przygotowana dla tych, którzy zdecydowali się spędzić kilka dni w regionie Broumov.  Czekają na Ciebie niepowtarzalne przeżycia w magicznych miejscach, z których skorzystasz z korzystnym rabatem. ​​

Z Kartą gościa Broumovsko doświadczysz bożego spokoju w skalnych labiryntach, możesz odwiedzić zabytki i muzea, cieszyć się rozrywką w centrach sportu i wypoczynku, przeżyć przygodę w dawnej kopalni miedzi lub rozwiązać grę w renesansowym zamku. Osoby indywidualne i rodziny z dziećmi mogą wybierać z szerokiej oferty.​​

Kartę otrzymasz od właściciela. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.broumovsko.cz/kartahosta.

Skalna Miasto w Adršpachu. Fot. źródło: Fb.com/adrspaskie skaly

Skalna Miasto w Adršpachu. Fot. źródło: Fb.com/adrspaskie skaly

Skalna Miasto w Adršpachu. Fot. źródło: Fb.com/adrspaskie skaly

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Artykuł sponsorowany

To jest artykuł sponsorowany nadeslany przez naszego klienta. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść zawartą w artykule.

Zobacz także