Dodano: 16 lipca 2022 09:58

Do Skalnego Miasta w Adrspachu tylko z rezerwacją. Bez niej będzie kłopot

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Artykuł sponsorowany

Tematy: 


Tysiące skalnych wieży, oszałamiająca przyroda i zapierające dech widoki. Kto wstąpi do narodowego rezerwatu przyrody Skał Adrszpasko-Teplickich, znajdzie się w zupełnie innym świecie. Świecie, w którym najwyższa forma skalna Kochankowie (czes. Milenci) osiąga wysokość 81 metrów, najwęższe przejście między skałami ma tylko 50 centymetrów szerokości i gdzie ukrywa się malownicze Jeziorko z krystalicznie czystą wodą. Czesi namawiają do odkrywania piękna przyrody, która oczarowuje od pierwszego wejrzenia.

Wizyty w Adrszpachu nie trzeba kończyć na zwiedzeniu skalnego miasta. Warto zatrzymać się tu na dłużej i poznać także najbliższe okolice, wsłuchać się przez jedną lub kilka nocy w błogą ciszę przyrody. Okolica oferuje wiele miejsc noclegowych, dobre restauracje i lokalne specjały. Tu jednak uwaga:

Wejście na skały jest limitowany – E-bilet to czas i pieniądz

Zakup biletów przez www.adrspasskeskaly.cz zajmie tylko chwilę, a pozwoli zaoszczędzić mnóstwo czasu. Warto zaplanować swoją wizytę w skalnym mieście wcześniej i wybrać najbardziej dogodny dla siebie termin.

REKLAMA

Odkryj piękno regionu Broumov z Kartą gościa

Nie wiesz, gdzie pojechać na wakacje? W regionie Broumov znajdziesz wiele możliwości aktywnego wypoczynku rodzinnego z przyjemnymi bonusami w przypadku pobytu wielodniowego.  ​​Karta gościa Broumovsko jest przygotowana dla tych, którzy zdecydowali się spędzić kilka dni w regionie Broumov.  Czekają na Ciebie niepowtarzalne przeżycia w magicznych miejscach, z których skorzystasz z korzystnym rabatem. ​​

Z Kartą gościa Broumovsko doświadczysz bożego spokoju w skalnych labiryntach, możesz odwiedzić zabytki i muzea, cieszyć się rozrywką w centrach sportu i wypoczynku, przeżyć przygodę w dawnej kopalni miedzi lub rozwiązać grę w renesansowym zamku. Osoby indywidualne i rodziny z dziećmi mogą wybierać z szerokiej oferty.​​

Kartę otrzymasz od właściciela. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.broumovsko.cz/kartahosta.

Skalna Miasto w Adršpachu. Fot. źródło: Fb.com/adrspaskie skaly

Skalna Miasto w Adršpachu. Fot. źródło: Fb.com/adrspaskie skaly

Skalna Miasto w Adršpachu. Fot. źródło: Fb.com/adrspaskie skaly

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Artykuł sponsorowany

To jest artykuł sponsorowany nadeslany przez naszego klienta. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść zawartą w artykule.

Zobacz także