Do powiatu z poparciem prezydenta Wałbrzycha

27 sierpnia 2018 15:04. Spotkanie kandydatów do rady Powiatu Wałbrzyskiego z prezydentem Wałbrzycha Romanem Szełemejem. 25.08.2018 Głuszyca. fot. użyczona

Tematy: 


Komitet Wyborczy Wyborców z poparciem Romana Szełemeja zgłosi w zbliżających się wyborach samorządowych kandydatów na radnych powiatu wałbrzyskiego. To porozumienie oparte na dialogu i współpracy włodarzy poszczególnych gmin z powiatem, ale i miastem Wałbrzych, przywiązujące ogromną wagę do wspólnych spraw Aglomeracji Wałbrzyskiej, zaangażowane w projekt Sudety 2030.

O poparcie projektu zwróciła się do prezydenta Wałbrzycha dr. Romana Szełemeja duża grupa mieszkańców gmin powiatu wałbrzyskiego. Są wśród nich, m.in.: samorządowcy, działacze kultury, sportu, lekarze, ekonomiści, prywatni przedsiębiorcy, restauratorzy, społecznicy. Uważają, że wyłącznie dobra współpraca zaowocuje wspólnymi przedsięwzięciami, które w sposób zrównoważony poprawią rozwój całego regionu wałbrzyskiego.

W sobotę w Głuszycy prezydent Roman Szełemej spotkał się z inicjatorami projektu, wójtami, burmistrzami i radnymi powiatu wałbrzyskiego. Zadeklarował pomoc i wsparcie porozumienia wyborczego.

REKLAMA

Pełnomocnikiem wyborczym zarejestrowanego przez komisarza wyborczego komitetu jest Jarosław Buzarewicz, finansowym Irena Sterecka.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 27 sierpnia 2018 15:04
`