Dodano: 23 maja 2024 15:20

Dni Wałbrzycha już w weekend! Dodatkowe parkingi na ulicy Wysockiego

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Artykuł powierzony

Tematy: 


Przed nami koncertowe święto miasta. W sobotę i niedzielę Dni Wałbrzycha rozpoczną się o godzinie piętnastej i potrwają do późnych godzin wieczornych. Zabawę zaplanowano na placu eventowym na terenie Starej Kopalni. Gdzie zaparkować?Zmotoryzowani będą mogli zaparkować samochód na dodatkowych miejscach parkingowych wyzna

czonych wzdłuż ulicy Piotra Wysockiego, od ronda Wałbrzyskich Twórców w kierunku dzielnicy Biały Kamień. Samochody można zostawić w sobotę i niedzielę także na parkingu przy Hali Wałbrzyskich Mistrzów w centrum, skąd spacerem w kilka minut można dojść do Starej Kopalni. Na terenie Starej Kopalni dostępny będzie tylko górny parking. Liczba miejsc jest jednak ograniczona. W sytuacji, gdy wszystkie będą zajęte, parking nie będzie już dostępny.

Zachęcamy także do korzystania z komunikacji miejskiej. Do centrum Wałbrzycha można dojechać z każdej części miasta, a ze Śródmieścia do Starej Kopalni to tylko kilkuminutowy spacer – zachęca Marta Wróbel, zastępca dyrektora Starej Kopalni.

REKLAMA

Na Dni Wałbrzycha także pociągiem! Mieszkańcy Wrocławia, Żarowa, Jaworzyny Śląskiej czy Świebodzic na weekendowe święto miasta mogą dojechać także składami Kolei Dolnośląskich. Wystarczy wysiąść na nowym przystanku kolejowym Wałbrzych Centrum, z którego spacer na Starą Kopalnię trwa zaledwie kilkanaście minut.

fot. użyczone Stara Kopalnia

fot. użyczone Stara Kopalnia

fot. użyczone Stara Kopalnia

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Artykuł powierzony

To jest artykuł powierzony nadeslany przez naszego partnera. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść zawartą w artykule.

Zobacz także