Dodano: 30 maja 2023 08:12

Dni Świdnicy 2023. W niedzielę wielka parada z udziałem kilkuset rowerzystów

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Tematy: 


Kilkuset rowerzystów zapisało się do udziału w paradzie rowerowej, jaka już w najbliższą niedzielę przejedzie ulicami Świdnicy. To początek sportowego dnia Dni Świdnicy. Samo święto miasta rozpocznie się już w piątek. Do dziś do rowerowego rajdu zapisało się 880 osób, ale organizatorzy spodziewają się tego, że duża grupa, jak co rok, zgłosi się tuż przed startem. Swój udział zapowiedziała nawet prezydent Świdnicy – Beata Moskal-Słaniewska.

Rowerzyści wyjadą spod urzędu miasta w niedzielę dokładnie o godzinie 10.oo. Trasę wytyczono w taki sposób, aby jak najmniej utrudnić ruch kierowcom, jednak jak przyznają świdniccy urzędnicy – można się spodziewać utrudnień.

Niedziela to ostatnia, poświęcona sportowi i aktywnemu spędzaniu czasu część tegorocznych Dni Świdnicy, które rozpoczną się już w najbliższy piątek. W tym roku nie zabraknie gwiazd – na scenie zagrają między innymi Poparzeni Kawą Trzy, Sarsa, Ania Wyszkoni, Pocahontas, i cały szereg lokalnych grup. Będzie też gratka dla miłośników disco polo. Każdy znajdzie coś dla siebie.

REKLAMA

Źródło: OSiR Świdnica

Źródło: OSiR Świdnica

Źródło: OSiR Świdnica

 

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Zobacz także