Dodano: 13 listopada 2023 15:38

Dni Otwarte Wyprzedaży 2023 w Toyota Nowakowski!

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Artykuł sponsorowany

Tematy: 


Od 13 do 18 listopada w salonie Toyota Nowakowski w Wałbrzychu trwają Dni Otwarte Wyprzedaży Rocznika 2023. Rabaty na modele japońskiej marki sięgają nawet do 42.000 złotych na samochody osobowe i aż 24.600 złotych na samochody dostawcze. Wszystkie przecenione Toyoty są dostępne od ręki przy ulicy Uczniowskiej 21.  

Toyota nie zwalnia tempa i zaprasza do skorzystania z oferty wyprzedażowej w ramach dni otwartych do końca tego tygodnia. Wiele modeli Toyoty objętych jest promocją, między innymi Corolla we wszystkich wersjach nadwoziowych, Toyota Yaris z korzyścią nawet do 13 000 zł, Toyota C-HR z rabatem 13 200 zł, a także szeroka gama modeli samochodów dostawczych, takich jak Toyota PROACE CITY, PROACE VERSO lub elektryczny PROACE, każdy z nich ma możliwość zabudowy przystosowanej do Twojej pracy. Warto się pośpieszyć, ponieważ ceny pojazdów znacznie spadają, ale także są szybko wyprzedawane.

W salonie Toyoty w Wałbrzychu kupisz nie tylko nowy, ale także używany samochód
z gwarancją. Ponadto możesz zostawić swój dotychczasowy samochód w rozliczeniu. Zlecenie przelewu otrzymasz natychmiast, nie musisz czekać na gotówkę, co pozwala znacząco usprawnić całą transakcję zakupu samochodu.

REKLAMA

Istnieje również możliwość wzięcia Toyoty w leasingu Kinto One, który zapewnia użytkownikowi możliwość wyboru samochodu dopasowanego do jego trybu życia oraz elastycznej i wygodnej formy finansowania pojazdu. Zyskujesz kompleksową usługę
w jednej niskiej racie, płacisz jedynie za użytkowanie samochodu, a nie całą jego wartość. Twoje auto jest zawsze na gwarancji producenta oraz ma zapewnioną kompleksową obsługą serwisową.

Wszystkie wyprzedażowe modele znajdziesz na stronie www.salontoyoty.pl lub
w salonie Toyota Nowakowski w Wałbrzychu przy ul. Uczniowskiej 21.

Masz pytania? Zadzwoń: +48 74 648 17 00.

Dni Otwarte Wyprzedaży 2023 w Toyota Nowakowski fot. uzyczone

Dni Otwarte Wyprzedaży 2023 w Toyota Nowakowski fot. uzyczone

Dni Otwarte Wyprzedaży 2023 w Toyota Nowakowski fot. użyczone

 

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Artykuł sponsorowany

To jest artykuł sponsorowany nadeslany przez naszego klienta. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść zawartą w artykule.

Zobacz także