„Dni, których nie znamy” w wykonaniu młodych artystów z Wałbrzycha. Klip nagrany zdalnie [VIDEO]

15 maja 2020 10:38. Źródło: Facebook / WOK

Tematy: 


W ostatnich dniach rekordy popularności bije w internecie utwór „Co mi Panie dasz” z repertuaru Bajm nagrany przez muzyków pod batutą Adama Sztaby. W nagraniu wzięło udział kilkuset muzyków i gwiazdy. Klip obejrzało już ponad pięć milionów internatów. W podobnej konwencji utwór Marka Grechuty „Dni, których nie znamy” nagrali młodzi muzycy z Wałbrzycha, uczestnicy konkursu „Wałbrzych ma talent”.

Nagranie wałbrzyskich muzyków powstało pod czujnym okiem Juranda Wójcika, który także bierze udział w klipie. Legendarny utwór śpiewają także Julia Kamińska, Nikola Busz, Adam Chlebowski oraz Damian Bylicki.

W tym roku udało się zorganizować tylko pierwszą edycję castingu „Wałbrzych ma talent”, na którym pojawiło się blisko 30 artystów. Drugi casting z powodu epidemii odwołano. Ma do niego dojść, gdy tylko będzie to możliwe. Co z finałem?

REKLAMA

Planujemy koncert finałowy. Od lat planowaliśmy go w czasie Dni Wałbrzycha. W związku z pandemią święta miasta w tym roku nie będzie, ale na koncert finałowy „Wałbrzych ma talent” chcemy zaprosić w drugiej połowie roku – mówi Jarosław Buzarewicz, dyrektor Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury.

 

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 15 maja 2020 10:38
`