Decathlon szuka pracowników. Kusi dobrą pracą i wysokimi zarobkami

9 listopada 2021 09:41.
Artykuł sponsorowany

Tematy: 


To jest Nasz news

Do informacji, które tu opisujemy pierwsi dotarli reporterzy Dziennika Wałbrzych. Dziękujemy za to, że nas czytacie. Jeśli macie ciekawe informacje, lub byliście świadkami zdarzenia / wypadku – dajcie nam znać! Dziękujemy!

Decathlon w Szczawnie-Zdroju szuka szefa działu rowerowego. Oferuje dobrą, stabilną pracę i dobre pieniądze. Osoby zainteresowane wszystkie informacje znajdą pod tym linkiem ————_> praca Decathlon 

Firma szuka przede wszystkim osoby będącej pasjonatem sportów rowerowych, zaangażowanego w pracę i mające duże wymagania wobec siebie i przyszłych pracowników. Ambitnego, chcącego poszerzać kwalifikacje i wiedzę. A na to wszystkjo pozwala praca w Decathlon. Do obowiązków szefa działu rowerowego należy przede wszystkim utrzymanie dobrych relacji z klientami i wskaźników sprzedaży. To jednak nie wszystko. Dbałość o rozwój pracowników, układanie grafików pracy i popularyzacja sportu rowerowego – to najważniejsze zadania stawiane takiemu pracownikowi.

– Wszyscy jesteśmy pasjonatami sportu. Mamy swoje wartości: wiarygodność, autentyczność i szczodrość – to dewiza Decathlonu – mówi Alicja Kawa, szefowa szczawieńskiego sklepu.

REKLAMA

Atmosfera, ludzie, wszyscy jesteśmy pasjonatami sportu, mamy wartości – wartości witalność, autentyczność i szczodrość. Co w zamian? Przede wszystkim dobrą, stabilną pracę w międzynarodowej firmie. Dobre zarobki. Prywatną opiekę medyczną, świetny pakiet socjalny i sportowy. Najważniejsze: umowę o pracę już od pierwszego dnia.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Artykuł sponsorowany

To jest artykuł sponsorowany nadeslany przez naszego klienta. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść zawartą w artykule.

Dodano: 9 listopada 2021 09:41
`