nasz news Decathlon szuka pracowników. Kusi dobrą pracą i wysokimi zarobkami

9 listopada 2021 09:41.
Artykuł sponsorowany

Tematy: 


Decathlon w Szczawnie-Zdroju szuka szefa działu rowerowego. Oferuje dobrą, stabilną pracę i dobre pieniądze. Osoby zainteresowane wszystkie informacje znajdą pod tym linkiem ————_> praca Decathlon 

Firma szuka przede wszystkim osoby będącej pasjonatem sportów rowerowych, zaangażowanego w pracę i mające duże wymagania wobec siebie i przyszłych pracowników. Ambitnego, chcącego poszerzać kwalifikacje i wiedzę. A na to wszystkjo pozwala praca w Decathlon. Do obowiązków szefa działu rowerowego należy przede wszystkim utrzymanie dobrych relacji z klientami i wskaźników sprzedaży. To jednak nie wszystko. Dbałość o rozwój pracowników, układanie grafików pracy i popularyzacja sportu rowerowego – to najważniejsze zadania stawiane takiemu pracownikowi.

– Wszyscy jesteśmy pasjonatami sportu. Mamy swoje wartości: wiarygodność, autentyczność i szczodrość – to dewiza Decathlonu – mówi Alicja Kawa, szefowa szczawieńskiego sklepu.

Atmosfera, ludzie, wszyscy jesteśmy pasjonatami sportu, mamy wartości – wartości witalność, autentyczność i szczodrość. Co w zamian? Przede wszystkim dobrą, stabilną pracę w międzynarodowej firmie. Dobre zarobki. Prywatną opiekę medyczną, świetny pakiet socjalny i sportowy. Najważniejsze: umowę o pracę już od pierwszego dnia.

To jest Nasz news

Do informacji, które tu opisujemy pierwsi dotarli reporterzy Dziennika Wałbrzych. Dziękujemy za to, że nas czytacie. Jeśli macie ciekawe informacje, lub byliście świadkami zdarzenia / wypadku – dajcie nam znać! Dziękujemy!

Artykuł sponsorowany

To jest artykuł sponsorowany nadeslany przez naszego klienta. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść zawartą w artykule.

Dodano: 9 listopada 2021 09:41
`