Dodano: 13 sierpnia 2019 11:25

Dachowanie na obwodnicy Szczawna-Zdroju. Policja apeluje – zwolnijmy!

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Tematy: 


W rowie zakończył swoją podróż 60-latek, który dziś rano jechał obwodnicą Szczawna-Zdroju. Mężczyzna prawdopodobnie jechał zbyt szybko. Na szczęście kierowcy nic poważnego się nie stało.

Do wypadku doszło po godzinie szóstej. Wszystko wskazuje na to, że 60-letni wałbrzyszanin nie dostosował prędkości do panujących warunków. Mężczyzna stracił panowanie nad autem, zjechał z jezdni, wjechał do rowu, gdzie samochód dachował.

60-latek o własnych siłach opuścił rozbite auto, jak informuje policja, nic poważnego mu się nie stało. Kierowca został ukarany mandatem,  a policjanci zatrzymali także dowód rejestracyjny samochodu ze względu na jego uszkodzenia.

REKLAMA

Przy tej okazji policjanci po raz kolejny apelują i przypominają o dostosowaniu prędkości do panujących na drodze warunków. Warto dodać, że wczoraj w ramach akcji „Prędkość” funkcjonariusze dokonali ponad 70 kontroli w czasie, których ujawnili aż 40 wykroczeń dotyczących zbyt szybkiej jazdy.

Policja przypomina także, że kierowcy odpowiadają nie tylko za swoje bezpieczeństwo, ale także za życie i zdrowie innych uczestników ruchu drogowego.

Skoda Fabia po dachowniu. fot. źródło: KMP w Wałbrzychu

Skoda Fabia po dachowniu. fot. źródło: KMP w Wałbrzychu

Skoda Fabia po dachowniu. fot. źródło: KMP w Wałbrzychu

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Zobacz także