Dodano: 21 października 2020 15:15
Czytelnicy alarmują: wypadek na Ułanów Nadwiślańskich w Szczawnie. Duże utrudnienia w ruchu
Tematy: szczawno-zdrój ułanów nadwiślańskich wypadek
Do informacji, które tu opisujemy pierwsi dotarli reporterzy Dziennika Wałbrzych. Dziękujemy za to, że nas czytacie. Jeśli macie ciekawe informacje, lub byliście świadkami zdarzenia / wypadku – dajcie nam znać! Dziękujemy!
Uwaga kierowcy. Z powodu dwóch kolizji, do których doszło niemal w tym samym czasie na duże zamknięta dla ruchu została ulica Ułanów Nadwiślańskich w Szczawnie Zdroju. Na wysokości nowo budowanej przychodni zderzyły się czołowo samochody Hyundai i Renault. Na miejscu pracuje straż pożarna, policja i zespół ratownictwa medycznego. Na jezdni są spore wycieki, ulica została zamknięta dla ruchu. Według naszych informacji utrudnienia mogą potrwać nawet go wieczora.
W tym samym niemal czasie po drugiej stronie ronda doszło do zderzenia dwóch innych pojazdów. Utrudnienia występują na obwodnicy Szczawna i na drodze do Strugi.
Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także
- 88-latka zmarła na korytarzu SORu w Wałbrzychu. Jest akt oskarżenia
- Potrójne zderzenie na Piaskowej Górze. Są spore utrudnienia
- Ruszają zapisy na Sudecką Żyletę. Szykujcie nogi na letnie góry
- Wałbrzyszanie o nowym muralu: „Kolorowo, fajnie i wreszcie weselej”
- Zapnij pasy – wałbrzyska drogówka w terenie
- Unieważniono przetarg na dostawę autobusów wodorowych
Najczęściej czytane
Wałbrzych. Inwestycja za pięćset milionów Euro
Sytuacja trudna do zaakceptowania. Władze Wałbrzycha komentują sprawę hospicjum
Ponad 90 tysięcy odwiedzających i 600 tysięcy złotych przychodu. Wieża widokowa w Parku Sobieskiego kończy rok działalności
Duża awaria energetyczna na Szczawienku i Piaskowej Górze. Spora część ulic bez prądu
Wałbrzych zyskuje nową markę! Ultima Auto otwiera salon MG!