Dodano: 12 listopada 2020 16:14

„Czuły narrator” Tokarczuk w księgarniach. To pierwsza książka pisarki po przyznaniu Nagrody Nobla

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Tematy: 


Dziś w księgarniach ukazała się najnowsza książka Olgi Tokarczuk. To pierwsza publikacja po odebraniu przez pisarkę Literackiej Nagrody Nobla. „Czuły narrator” to sześć esejów i sześć wykładów, w tym mowa noblowska. Książkę bez problemu można kupić w księgarniach w Wałbrzychu.

W książce znalazły się mowa noblowska, wykłady i eseje, które są rozwinięciem tez zawartych w mowie wygłoszonej rok temu w Sztokholmie.

Książka trafiła do nas wczoraj. Jest w sprzedaży, dziś już około dziesięciu egzemplarzy sprzedaliśmy. To dużo, jak na jeden tytuł, biorąc pod uwagę fakt, że to księgarnia stacjonarna – usłyszeliśmy w księgarni przy ulicy Słowackiego.

REKLAMA

Książkę ma już także wiceprezydent Wałbrzycha. Sylwia Bielawska rozpoczęła już lekturę.

Bardzo fajne eseje. Polecam wszystkim lekturę. Porobiłam sobie już notatki. Mnóstwo ciekawych cytatów i przemyśleń, które wydaje mi się, że są odpowiednie na dzisiejsze czasy – mówi Bielawska.

Jak czytamy w oficjalnej recenzji, książka to dwanaście wyselekcjonowanych, najważniejszych esejów i wykładów. To dzięki nim możemy zajrzeć za kulisy twórczości noblistki.

 

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Zobacz także