Dodano: 20 listopada 2019 21:43

Czołówka, zderzenie z drzewem, szarpanina z innym kierowcą. I mnóstwo alkoholu we krwi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Tematy: 


Spowodował kolizję, próbował uciec, uderzył w drzewo. Dalszą jazdę uniemożliwił mu przypadkowy kierowca. Mowa o 58-letnim piracie drogowym, który w ubiegłym tygodniu kompletnie pijany zasiadł za kierownicą swojego Forda Focusa.

Do zdarzenia doszło wieczorem 14 listopada br.W miejscowości Olszyny, kierujący pojazdem marki For Focus spowodował kolizje drogową, uderzając czołowo w prawidłowo jadący pojazd marki VW Golf. Mężczyzna próbował uciec z miejsca zdarzenia. Cofając pojazdem, uderzył w przydrożne drzewo.

Do dalszych nieszczęść nie doszło jedynie dzięki szybkiej reakcji przejeżdżającego obok kierowcy, który wyszarpał mężczyźnie kluczyki ze stacyjki.

REKLAMA

Po zbadaniu przez wezwanych na miejsce policjantów okazało się, że mężczyzna ma ponad 3 promile alkoholu w organizmie. Informacja ta nie zdziwiła podróżującej z 58-latiem kobiety. Ta z rozbraajającą szczerością miała stwierdzić, że konkubent doskonale jeździ…  jeździ po alkoholu.

Na szczęście w wyniku kolizji nikt nie ucierpiał. Sprawca został zatrzymany w policyjnym areszcie. Usłyszał zarzut prowadzenia pojazdu w stanie nietrzeźwości. Prokuratura Rejonowa w Kamiennej Górze zastosowała wobec mężczyzny, środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego.

Źródło: KPP w Kamiennej Górze

Źródło: KPP w Kamiennej Górze

Źródło: KPP w Kamiennej Górze

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Zobacz także