Ciało kobiety wyłowione z Jeziora Bystrzyckiego. Policja ustala okoliczności śmierci

19 stycznia 2023 18:12. Strażacy PSP Wałbrzych i OSP Zagórze Śląskie. fot. archiwalna Jacek Zych / Dziennik Wałbrzych

Ciało około 60-letniej kobiety wyłowili strażacy z wody koło tamy na Jeziorze Bystrzyckim. Nie znane są przyczyny śmierci kobiety. Unoszące się na wodzie zwłoki zauważył przypadkowy turysta.

– Około godziny 13 dostaliśmy informację o tym, że turysta zauważył unoszące się na wodzie twarzą w dół ciało kobiety. Na miejsce zadysponowano jednostkę OSP z Zagórza Śląskiego oraz z JRG1 w Wałbrzychu. Strażacy musieli użyć łodzi. – wyjaśnia st. kapitan Tomasz Kwiatkowski z wałbrzyskiej straży pożarnej.

Zaalarmowani strażacy wydobyli ciało. Okazało się, że na wodzie unosiła się martwa, około 60-letnia kobieta. Nie znane są przyczyny jej śmierci. Odpowiedź na pytanie dotyczące okoliczności tragedii da sekcja zwłok. Policja ustala tożsamość denatki.

 

Dodano: 19 stycznia 2023 18:12
 • Kaśka pisze:

  „Nie znane”? Ludzie, kogo Wy trzymacie w tej redakcji? Dysortografów? Proponuję powrót do szkoły podstawowej, a nie pracę w redakcji.

 • Patriota pisze:

  Jeżeli to dziś wyłowiono to informacja dziennikarza prawidłowa przyczynę zgonu i rozpoznanie denatki rozpozna prokurator na podstawie sekcji zwłok.Ja nie wykluczam nieszczęśliwy wypadek lub samobójstwo.Zresztą ostatnio nagminne są zabójstwa.

 • Magda pisze:

  Autorce komentarza nie chodziło o to, że informacje są fałszywe jako, że przyczyna zgonu nie jest znana. Tylko „nie znana” musi być pisana razem, ponieważ jest to przymiotnik a zasady pisowni powinny być znane dziennikarzom.

 • Dodaj komentarz

  Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

  `