Dodano: 14 grudnia 2023 18:36

Choinka za życie. Oddaj krew i otrzymaj świąteczne drzewko

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Tematy: 


To jest Nasz news

Do informacji, które tu opisujemy pierwsi dotarli reporterzy Dziennika Wałbrzych. Dziękujemy za to, że nas czytacie. Jeśli macie ciekawe informacje, lub byliście świadkami zdarzenia / wypadku – dajcie nam znać! Dziękujemy!

Doskonała wiadomość dla tych, którzy jeszcze nie mają choinki – już jutro każdy może otrzymać ją za darmo. Wystarczy wziąć udział w szczytnej akcji i oddać krew.

Zeszłoroczna edycja tej akcji cieszyła się ogromnym zainteresowaniem, przekraczając wszelkie oczekiwania. Okazja do zdobycia choinki była wyjątkowa, pod hasłem „Choinka za życie”. Za oddaną krew można otrzymać pachnącą lasem, świąteczną choinkę.

Krew jest bezcennym darem, który leczy i ratuje życie ludzkie – mówi Leszek Kościński, nadleśniczy Nadleśnictwa Wałbrzych –Choinki z wałbrzyskich lasów będą mogły trafić do domów na święta, jako podziękowanie dla tych, którzy  podzielą się tym darem z innymi.

REKLAMA

Akcja „Choinka za krew”, organizowana przez Lasy Państwowe oraz Centrum Krwiodawstwa, odbędzie się już jutro i ma na celu zachęcenie mieszkańców Dolnego Śląska do oddawania krwi. W czterech lokalizacjach: Wrocławiu, Wałbrzychu, Kłodzku i Jeleniej Górze, każdy dawca krwi tego dnia zostanie obdarowany świeżym, pachnącym lasem, świątecznym drzewkiem.

fot. A. Pisarska/ Dziennik Wałbrzych

fot. A. Pisarska/ Dziennik Wałbrzych

Światowy Dzień Krwiodawcy fot. Dziennik Wałbrzych

Światowy Dzień Krwiodawcy fot. A. Pisarska/ Dziennik Wałbrzych

Światowy Dzień Krwiodawcy fot. Dziennik Wałbrzych

 

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Zobacz także