Dodano: 27 kwietnia 2022 15:52
Chaos na wałbrzyskich drogach. Zamknięta Świdnicka paraliżuje ruch w okolicach Śródmieścia i Starego Zdroju
Tematy: traffic ulica 11-go listopada ulica świdnicka utrudnienia
Do informacji, które tu opisujemy pierwsi dotarli reporterzy Dziennika Wałbrzych. Dziękujemy za to, że nas czytacie. Jeśli macie ciekawe informacje, lub byliście świadkami zdarzenia / wypadku – dajcie nam znać! Dziękujemy!
Spraliżowane komunikacyjnie miasto. Śródmieście, nowe miasto i okolice Świdnickiej/Noworudzkiej stają w gigantycznym korku.
Z powodu wypadku do jakiego doszło na wysokości Biedronki przy ulicy Świdnickiej sparaliżowany jest ruch na odcinku od ulicy Noworudzkiej – stacja Orlen w kierunku Pogórza. Tam policja zamknęła wjazd. Kierowcy próbujący ominąć korek przez Nowe Miasto zablokowali całkowicie ulice Piłsudskiego od placu Górnika aż do Śródmieścia.
Gigantyczny korek utworzył się także na ulicy 11-go Listopada w stronę Noworudzkiej i dalej, Jedliny-Zdrój i Głuszycy. Jak informują nas czytelnicy samochody stoją w korku większych niż zwykle także na ulicach Starego Zdroju.

Wypadek na ulicy Świdnickiej. Fot. DAI / Dziennik Wałbrzych

Wypadek na ulicy Świdnickiej. Fot. DAI / Dziennik Wałbrzych
Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Wypadek na ulicy Świdnickiej. Fot. DAI / Dziennik Wałbrzych

Wypadek na ulicy Świdnickiej. Fot. DAI / Dziennik Wałbrzych

Fot. DAI / Dziennik Wałbrzych

Fot. DAI / Dziennik Wałbrzych

Fot. DAI / Dziennik Wałbrzych

Screen mapy Google

Fot. DAI / Dziennik Wałbrzych

Zobacz także
- Przed nami dwa upalne dni. Alert drugiego stopnia dla Wałbrzycha!
- Wracają kontrole na granicy z Niemcami. Tymczasowe rozwiązanie od poniedziałku
- Dolny Śląsk na VI Dorocznym Dialogu Politycznym
- Lądek-Zdrój czeka na turystów. Ślady powodzi znikają, piękno zostaje
- Zwierzak na wynos – nietypowa akcja w Świdnicy
- Stare Bogaczowice. Ważna droga do remontu – ruszają prace
Najczęściej czytane
Sytuacja trudna do zaakceptowania. Władze Wałbrzycha komentują sprawę hospicjum
Ponad 90 tysięcy odwiedzających i 600 tysięcy złotych przychodu. Wieża widokowa w Parku Sobieskiego kończy rok działalności
Głuszyca ma wody termalne, ale bez szans na kąpieliska. Miasto rozważa inne wykorzystanie odwiertu
Wałbrzych. Inwestycja za pięćset milionów Euro
Renata Wierzbicka nie chce być prezesem hospicjum. Pozostanie jednak w zarządzie