Chaos na skrzyżowaniu Wrocławskiej i deGulle’a. Nie działa sygnalizacja świetlna

6 maja 2022 14:54. Awaria sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu ulic Wrocławskiej, de Gaulle'a i Uczniowskiej. Fot. użyczone / czytelnik

Tematy: 


To jest Nasz news

Do informacji, które tu opisujemy pierwsi dotarli reporterzy Dziennika Wałbrzych. Dziękujemy za to, że nas czytacie. Jeśli macie ciekawe informacje, lub byliście świadkami zdarzenia / wypadku – dajcie nam znać! Dziękujemy!

O zamieszaniu na skrzyżowaniu ulic Wrocławskiej, Uczniowskiej i de Gaulle’a donoszą nasi czytelnicy. Z powodu niedziałającej sygnalizacji świetlnej kierowcy próbują wjechać na skrzyżowanie ze wszystkich kierunków na raz. Co chwilę słychać nerwowe klaksony.

– Za chwilę rozpocznie się tu carmagedon – pisze nasz czytelnik. – Jest piątek, godziny szczytu, nie działa sygnalizacja świetlna na Wrocławskiej. 

Sygnalizacja nie działa od kilkunastu minut. Z tego powodu na każdej z ulic tworzą się korki kumulacyjne. Z każdą minutą wzrasta rfustracja i zdenerwowanie kierowców. Nie wiadomo jak długo potrwają utrudnienia. Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności.

REKLAMA

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 6 maja 2022 14:54
`