Chaos na skrzyżowaniu Wrocławskiej i deGulle’a. Nie działa sygnalizacja świetlna

6 maja 2022 14:54. Awaria sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu ulic Wrocławskiej, de Gaulle'a i Uczniowskiej. Fot. użyczone / czytelnik

Tematy: 


O zamieszaniu na skrzyżowaniu ulic Wrocławskiej, Uczniowskiej i de Gaulle’a donoszą nasi czytelnicy. Z powodu niedziałającej sygnalizacji świetlnej kierowcy próbują wjechać na skrzyżowanie ze wszystkich kierunków na raz. Co chwilę słychać nerwowe klaksony.

– Za chwilę rozpocznie się tu carmagedon – pisze nasz czytelnik. – Jest piątek, godziny szczytu, nie działa sygnalizacja świetlna na Wrocławskiej. 

Sygnalizacja nie działa od kilkunastu minut. Z tego powodu na każdej z ulic tworzą się korki kumulacyjne. Z każdą minutą wzrasta rfustracja i zdenerwowanie kierowców. Nie wiadomo jak długo potrwają utrudnienia. Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności.

To jest Nasz news

Do informacji, które tu opisujemy pierwsi dotarli reporterzy Dziennika Wałbrzych. Dziękujemy za to, że nas czytacie. Jeśli macie ciekawe informacje, lub byliście świadkami zdarzenia / wypadku – dajcie nam znać! Dziękujemy!

Dodano: 6 maja 2022 14:54
 • Dziwne !!!!!!!! pisze:

  Przecież mamy taki inteligentny system zarządzany przez kolegę Pana wszechmogącego, i coś nie działa.
  Jaś

 • Ja. pisze:

  Tak to bywa jak ktoś prawo jazdy znajduje w chipsach

 • Anonim pisze:

  Koniec świata …

 • Dodaj komentarz

  Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

  `