REKLAMA
REKLAMA
Rekama - Nauka Jazdy Krzysztof Machowski

Cezary Harasimowicz w Biblitece pod Atlantami

8 maja 2018 15:29.

Tematy: 


REKLAMA

Biblioteka pod Atlantami zaprasza 9 maja o godzinie 17.00 do Multimedialnej Filii Bibliotecznej na spotkanie z Cezarym Harasimowiczem zorganizowane w ramach Tygodnia Bibliotek. Podczas spotkania promowana będzie najnowsza książka autora „Saga, czyli filiżanka, której nie ma” .

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Polski scenarzysta, aktor, dramaturg i pisarz. Jest jednym z najlepszych polskich scenarzystów, którego twórczość skupia się na najgorętszych tematach i problemach nękających współczesny świat. Jego film o poszukiwaniu wolności za żelazną kurtyną – 300 mil do nieba – został uhonorowany w 1989 roku Nagrodą Europejskiej Akademii Filmowej.

REKLAMA

Nowoczesne centrum kształcenia w Wałbrzychu.
Branżowe Centrum Umiejętności stawia na mechatronikę i technologie przyszłości

bcu-mechatronika.pl

W 1994 jego scenariusz Brute zdobył pierwszą nagrodę w konkursie Hartley-Merrill w Stanach Zjednoczonych. Dzięki tej nagrodzie Harasimowicz brał udział w warsztatach Roberta Redforda w Sundance Institute, gdzie jego skrypt uznano za najlepszy i podkreślano wybitne walory humanistyczne tekstu.

REKLAMA
Rekama - Nauka Jazdy Krzysztof Machowski

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 8 maja 2018 15:29

Skończyłeś czytać? Zobacz najważniejsze aktualności z Wałbrzycha:

PRZEJDŹ DO STRONY GŁÓWNEJ →
`