Rekordowo niskie ceny paliw. Tak tanio nie było od dawna.

29 grudnia 2015 06:00. Źródło: www.kurier.pap.pl, Stacja Łukoil na wałbrzyskim osiedlu Podzamcze. Fot. Jacek Zych, Dziennik Wałbrzych

Tematy: 


Pierwsze stacje obniżyły ceny oleju napędowego poniżej 4 zł. Łapać okazje i tankować do pełna póki tanio? Analitycy przekonują, że taniej pojeździmy do końca roku


Ceny paliw na światowych rynkach mocno spadają. Obniżki przekładają się także na niższe ceny na wałbrzyskich stacjach paliw.

W Wałbrzychu najmniej (3,95 zł) za litr oleju napędowego kierowcy zapłacą na stacji przy hipermarkecie Auchan na Podzamczu. O dwa grosze więcej zapłacą na stacji Lukoil.

Na powyższych stacjach najtańsza jest także benzyna 95-oktanowa, której cena za litr wynosi 4,00 zł. O cztery grosze więcej zapłacą kierowcy na stacji Tesco w Szczawnie.

Co ważne, analitycy nie dostrzegają na razie symptomów, które miałyby wskazywać na odwrócenie trendu. A to oznacza, że ceny paliw poniżej 4 złotych za litr mogą zagościć na naszych stacjach na dłużej.

Dodano: 29 grudnia 2015 06:00
.
  • taniej już chyba nie będzie. Gdzieś czytałem że jakby sam koszt paliwa wynosił 0 zł to i tak na stacjach płacilibyśmy 3PLN/1l

  • Kierowca pisze:

    A to ciekawe. Wczoraj(29.12) tankowałem na Orlenie(Wieniawskiego) Pb95 za 3,97 a Wy piszecie, że najtaniej(4,00) jest na Lukoil i Auchan.

  • Dodaj komentarz

    Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

    `