Dodano: 9 stycznia 2024 14:37

Cena paliwa w Wałbrzychu i w Świdnicy. Nawet 40 groszy różnicy

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Tematy: 


Nawet 40 groszy różnicy mogą poczuć kierowcy pomiędzy tankowaniem w Świdnicy, a Wałbrzychu. O tak dużych różnicach w cenach paliw informują nasi czytelnicy. Sprawdziliśmy: to prawda

Pomiędzy Wałbrzychem a Świdnicą, w odległości niecałych 20 km jest aż 30 groszy różnicy na stacjach tej samej marki. Na innych jest jeszcze taniej. Dziś w południe na Orlenie przy ulicy Wieniawskiego na Podzamczu popularna 95-ka kosztowała 6.31 zł a olej napędowy 6,27. W tym samym czasie cena na stacji Orlen w Słotwinie – przy wjeździe na tzw łącznik świdnicki za olej napedowy trzeba było zapłacić 6.12 groszy, a za benzynę nawet poniżej 6 zł – 5,97 zł. Jeszcze taniej było na CirkleK pomiędzy Mokrzeszowem a Świdnicą, tam benzyna kosztowała 5,87 zł a olej napędowy 6,04 zł.

Ceny zmieniają się dynamicznie, według naszych czytelników wczoraj różnica pomiędzy stacjami wałbrzyskimi a świdnickimi wynosiła nawet 40 groszy. Przy zatankowaniu 50 litrów do baku to 20 zł oszczędności, jednocześnie o 10 groszy więcej, niż w czasie cieszącej się olbrzymią popularnością akcji wakacyjnej promocyjnej Orlenu, kiedy cenę obniżono o 30 groszy. Wygląda na to, że tankując warto zastanowić się, czy nie mamy czegoś do załatwienia w Świdnicy i przy okazji zatankować auto.

REKLAMA

Ceny paliwa w Słotwinie 09.01.2024.  fot. A. Pisarska/ Dziennik Wałbrzych

Ceny paliwa w Wałbrzych, przy ulicy Wieniawskiego. 09.01.2024.  fot. A. Pisarska/ Dziennik Wałbrzych

 

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Zobacz także