Dodano: 14 października 2018 09:36

Bydgoszcz bez szans. Górnik Trans.eu pokonał Astorię Bydgoszcz 76:66

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Tematy:

W hali na Ratuszowej Górnik Trans.eu bez większych problemów pokonał słabo grającą tego dnia Astorię Bydgoszcz 76:66. Górnicy, systematycznie powiększali objęte już na początku spotkania prowadzenie. W połowie II kwarty przewaga gospodarzy wynosiła 18 punktów – wtedy Astoria na moment ocknęła się i do końca I połowy odrobiła połowę straty. Trenerowi Skibie nie udało się tak zmotywować zawodników, żeby w II połowie spotkania poszli za ciosem. III kwarta to znów zdecydowana przewaga Górnika i odskok na prawie 20 oczek. Dopiero w ostatniej ćwiartce koszykarze z Bydgoszczy rzucili więcej punktów niż „górnicy”. Nie zmieniło to jednak wyniku spotkania, które zakończyło się pewnym zwycięstwem gospodarzy 76:66.

Mecz o mistrzostwo I ligi koszykówki Górnik Trans.eu Wałbrzych vs Astoria Bydgoszcz. 13.10.2018 r. fot. Jacek Zych / Dziennik Wałbrzych