
Tematy: Głuszyca marta czepil Roman Głód
– Kupujmy w lokalnych, małych sklepach. Korzystajmy z usług małych firm. To dla nich często jedyny ratunek – mówi burmistrz Głuszycy Roman Głód i rozpoczyna akcję Wspieraj Lokalne Polskie Firmy.
Dalsza część artykułu pod materiałem wideo
Ja mówi burmistrz Roman Głód akcję zapoczątkowała Krakowska Kongregacja Kupiecka oraz Małopolska Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości. Teraz burmistrz chce ją przenieść na dolnośląski grunt:
Nowoczesne centrum kształcenia w Wałbrzychu.
Branżowe Centrum Umiejętności stawia na mechatronikę i technologie przyszłości
– Firmy mające polski kapitał, będące lokalnym przedsiębiorcą, a chcące się przyłączyć do akcji proszone są o wysłanie maila na adres: [email protected]. Wszystkie zgłoszone firmy otrzymają specjalnie przygotowany plakat. – napisała w notatce prasowej Marta Czepil z głuszyckiego Urzędu Gminy
Jak mówi burmistrz Głód nie chodzi wyłącznie o sklepy. Akcja ma na celu wsparcie małych, lokalnych firm, które najbardziej ucierpiały w czasie ogłoszonego stanu epidemii.
Skończyłeś czytać? Zobacz najważniejsze aktualności z Wałbrzycha:
PRZEJDŹ DO STRONY GŁÓWNEJ →
Dwa lokale z powiatu wałbrzyskiego w przewodniku Michelin
Tragiczna końcówka maja na drogach powiatu wałbrzyskiego. Zginął motocyklista
Nowa marka w Wałbrzychu! Nowy salon BAIC już otwarty
Wałbrzyska policja żegna mł. asp. Pawła Konopkę. Policjant zginął w niedzielę w tragicznym wypadku
Dachowanie w Mieroszowie. Duże kłopoty kierowców na DK35
Ruszają Dni Szczawna-Zdroju! Trzy dni koncertów, atrakcji dla dzieci i targów smaku
Klaudia wraca do Polski. Trafi do szpitala we Wrocławiu
Samolot po Klaudię wystartował. Wałbrzyszanka ma wrócić do Polski w tym tygodniu
Pracownica salonu telekomunikacyjnego okradła własnych klientów
Cofał na parkingu, potrącił pieszych i odjechał. Był kompletnie pijany