Budżet Obywatelski 2020 – Radni Szczawna-Zdroju jednogłośnie przyjęli uchwałę o programie

23 sierpnia 2019 14:28.

Tematy: 


To jest Nasz news

Do informacji, które tu opisujemy pierwsi dotarli reporterzy Dziennika Wałbrzych. Dziękujemy za to, że nas czytacie. Jeśli macie ciekawe informacje, lub byliście świadkami zdarzenia / wypadku – dajcie nam znać! Dziękujemy!

100 tysięcy złotych. Tyle gmina Szczawno-Zdrój przeznaczy na realizację pomysłów zgłoszonych przez mieszkańców w ramach przyszłorocznego budżetu obywatelskiego. Radni Rady Miasta jednogłośnie przyjęli uchwałę w tej sprawie.

Podczas dzisiejszej sesji Rady Miasta, po trwającej kilkanaście minut dyskusji radni Szczawna-Zdroju nie mieli wątpliwości co do tego, że wprowadzenie takiej formy interakcji z mieszkańcami jest inicjatywą godną uwagi i jednogłośnie zgodzili się rozpoczęcie pierwszej, w historii miasta, edycji BO.

Tym samym uzdrowisko dołączyło do listy miast, które przeznaczają część swojego budżetu na realizację zgłaszanych i wybieranych przez mieszkańców pomysłów. Przypomnijmy, że w Wałbrzychu kwota przeznaczona na realizację zadań wybranych w ramach budżetu obywatelskiego to 2 miliony złotych.

REKLAMA

 

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 23 sierpnia 2019 14:28
`