Bolków. Złodziej próbował ukraść auto na myjni. Kobieta pogoniła go wodą z węża [FILM]

15 kwietnia 2021 16:02. fot. użyczone / Komenda Powiatowa Policji w Jaworze

Tematy: 


Kobieta myła swoje auto na jednej z myjni w Bolkowie. W pewnym momencie do auta próbował wsiąść złodziej, który zauważył kluczyki w środku. Kobieta szybko zareagowała i oblewając mężczyznę wodą przegoniła go. Policja publikuje film z całego zajścia.  29-latek i jego 31-letni wspólnik zostali zatrzymani przez policję.

Do zuchwałej próby kradzieży doszło w minioną niedzielę po godzinie dwudziestej pierwszej na stacji paliw w Bolkowie. Właścicielka osobowego Audi myła swoje auto.

W trakcie mycia auta, do jej pojazdu od strony kierowcy podszedł młody mężczyzna ubrany w granatową koszulkę z krótkim rękawem z napisem POLICJA. Sprawca otworzył drzwi samochodu i widząc pozostawione w stacyjce kluczyki, próbował wsiąść do pojazdu z zamiarem jego zaboru – informuje policja.

REKLAMA

Kobieta szybka zareagowała i przegoniła złodzieja pistoletem z wodą. Mężczyzna wraz ze swoim wspólnikiem odjechali z myjni w kierunku Jawora.

Kobieta zawiadomiła policję, mundurowi namierzyli niedoszłych złodziei, w czasie czynności, w ich aucie znaleźli mokrą koszulkę z napisem POLICJA.

Niedoszli złodzieje to mieszkańcy powiatu jaworskiego. O ich losie zadecyduje sąd.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 15 kwietnia 2021 16:02
`