Boguszów-Gorce. Zaginął Marcin Tomaszewski. Policja prosi o pomoc

17 stycznia 2023 09:31. fot. Komenda Miejska Policji w Wałbrzychu

Policja publikuje wizerunek zaginionego 29-letniego Marcina Tomaszewskiego. Mieszkaniec Boguszowa-Gorc ostatni raz był widziany przez rodzinę 12 stycznia i od tej pory nie nawiązał z nią kontaktu.

29-letni Marcin Tomaszewski 12 stycznia 2023 roku około godziny 13:00 wyszedł z mieszkania przy ul. Promyka w Boguszowie-Gorcach i do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną. Najbliżsi przekazali policjantom, iż w dniu zaginięcia ubrany był prawdopodobnie w czapkę z daszkiem, ciemną bluzę i spodnie dresowe. 29-latek ma około 165 cm wzrostu i szczupłą budowę ciała. Mógł udać się rejon góry Dzikowiec gdzie, lubił spędzać czas – informuje policja.

Mundurowi apelują o pomoc. Osoby, które wiedzą, gdzie może przebywać mężczyzna lub są w stanie pomóc w jego odnalezieniu proszone są o kontakt pod numerem alarmowym Centrum Powiadamiania Ratunkowego 112, bezpośrednio w Komisariacie Policji w Boguszowie-Gorcach przy ul. Głównej 32a, bądź w Komendzie Miejskiej Policji w Wałbrzychu przy ul. Mazowieckiej 2.

REKLAMA

fot. Komenda Miejska Policji w Wałbrzychu

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 17 stycznia 2023 09:31
`