Boguszów-Gorce. Tych mieszkańców szuka policja

9 czerwca 2019 16:00. Poszukiwani do odbycia kary. fot. użyczone / KMP Wałbrzych

Maria Merchel, Krzysztof Krajewski i Ryszard Kaniewski – to mieszkańcy Boguszowa-Gorc, którzy są poszukiwani przez sąd na podstawie europejskich nakazów aresztowania i listów gończych do odbycia kary. Za co?

Cała trójka jest poszukiwana w związku z wyrokami odbycia kary za wcześniej popełnione przestępstwa. Policja ujawnia ich wizerunek i liczy, że być może ktoś wie, gdzie przebywają w tym momencie poszczególni poszukiwani.

Maria Merchel jest poszukiwana za oszustwo. Krzysztof Krajewski jest poszukiwany za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości i posiadanie narkotyków. Natomiast Ryszard Kaniewski za przywłaszczenie pieniędzy pochodzących z datków dla fundacji działającej na rzecz chorych dzieci. Straty fundacji sięgnęły 280 tysięcy złotych.

REKLAMA

Policja prosi o pomoc, osoby, które mają jakąkolwiek wiedzę na temat miejsca, w którym mogą być w tej chwili poszukiwani proszeni są o kontakt z komisariatem policji w Boguszowie-Gorcach pod numerem 74 844-94-05. Funkcjonariusze zapewniają anonimowość.

Poszukiwani do odbycia kary. fot. użyczone / KMP Wałbrzych

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 9 czerwca 2019 16:00
`