Dodano: 30 maja 2023 07:34

Boguszów-Gorce. Motocyklista jechał zbyt szybko ulicą Głowackiego. Skończył w szpitalu

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Motocyklista, który wczoraj zjeżdżał ulicą Głowackiego w Boguszowie-Gorcach stracił panowanie nad jednośladem i się przewrócił. Jak informuje policja, mężczyzna jechał zbyt szybko. Motocyklista trafił do szpitala, a policja apeluje do pasjonatów jednośladów o rozwagę.

Do zdarzenia doszło wczoraj po godzinie dwunastej. 37-latek trafił do szpitala, ale jak informuje policja, jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Wałbrzyszanin był trzeźwy, ostatecznie został ukarany mandatem, a policja zatrzymała także dowód rejestracyjny motocykla ze względu na jego uszkodzenia.

W związku z tym zdarzeniem przypominamy motocyklistom, aby wyprzedzali tylko w miejscach dozwolonych. Zanim rozpoczną wykonywanie manewru, powinni upewnić się, że nie spowoduje to zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Nie powinni także ścinać zakrętów i nie zjeżdżać na przeciwległy pas ruchu. Warto także wspomnieć o dostosowaniu prędkości do panujących warunków na drodze i nieprzekraczaniu tej dozwolonej – apeluje policja.

REKLAMA

Mundurowi przypominają także o kaskach oraz o przepisach, które mówią o tym, że na miejscu pasażera może być tylko osoba trzeźwa. Za złamanie tego przepisu można dostać mandat w wysokości 500 złotych.

Boguszów-Gorce. Motocyklista jechał zbyt szybko ulicą Głowackiego. Skończył w szpitalu fot. Komenda Miejska Policji w Wałbrzychu

Boguszów-Gorce. Motocyklista jechał zbyt szybko ulicą Głowackiego. Skończył w szpitalu fot. Komenda Miejska Policji w Wałbrzychu

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Zobacz także