Blisko pół miliona odsłon w listopadzie. Dziękujemy za zaufanie!

2 grudnia 2021 19:04. Reporter Dziennika podczas rozmowy z kpt. Renatą Mycio z 16 Dolnośląskiej Brygady WOT. Fot. A. Pisarska / Dziennik Wałbrzych

Od początku roku dziennik.walbrzych.pl odnotował już ponad 4 miliony odsłon! Dziękujemy za zaufanie! Tym bardziej, że dane za listopad potwierdzają popularność naszego serwisu. Tylko w tym miesiącu odnotowaliśmy blisko pół miliona odsłon.

W minionym miesiącu nas serwis odnotował ponad 488 tysięcy odsłon. Dziennik Wałbrzych odwiedziło w tym czasie co najmniej 200 tysięcy unikalnych użytkowników.

Te liczby może zbyt wiele nie mówią, ale dla nas są wyznacznikiem tego, że nasz serwis cieszy się zaufaniem i popularnością, a to napędza nas do dalszej pracy – przyznaje Jacek Zych, redaktor naczelny portalu.

REKLAMA

Jak wynika z naszych danych, zebranych za pomocą Google Analytics, serwis odwiedzają mieszkańcy Wałbrzycha, Świdnicy, Boguszowa-Gorc, Kamiennej Góry, Głuszycy, Mieroszowa, Świebodzic czy Strzegomia. Portal ma wiernych czytelników jednak w całej Polsce i na świecie. Odnotowujemy wizyty z Dublina, Londynu, Berlina, Frankfurtu, Wiednia, Pragi czy nawet Paryża, i Nowego Jorku.

Wśród naszych czytelników są osoby w każdym wieku, najczęściej to jednak internauci w wieku od 35 do 44 lat.

Wszystkim dziękujemy za zaufanie!

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 2 grudnia 2021 19:04
`