Dodano: 24 stycznia 2021 12:58

Blisko 5,5 miliona odsłon. Podsumowujemy miniony rok na portalu i zdradzamy plany na obecny

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Tematy: 


Blisko 5,5 miliona odsłon odnotował w ubiegłym roku Dziennik Wałbrzych. Nasz portal odwiedziło ponad 1,6 mln użytkowników. Dziękujemy za zaufanie! Dziennik Wałbrzych był także wielokrotnie źródłem informacji dla ogólnopolskich mediów. To jednak nie koniec. Właśnie trwa remont naszej redakcji, w której już wkrótce ruszą nowe projekty.

Dokładnie 5 496 080 odsłon odnotowaliśmy w ubiegłym roku za pomocą narzędzia Google Analytics. Udostępniany przez amerykański koncern system jest obiektywny i nie można w nim w żaden sposób manipulować statystykami. Wykorzystywany jest przez serwisy internetowe na całym świecie.

Ubiegły rok to także imponująca liczba pod względem użytkowników. Na nasz portal zajrzały 1 623 573 osoby. To niemal pięćdziesięcioprocentowy wzrost względem roku 2018.

REKLAMA

Dobre wyniki oglądalności Dziennika Wałbrzych także na początku obecnego roku potwierdzają dane z niezależnego portalu silimarweb.com. Zgodnie z informacją serwisu jesteśmy liderem wśród lokalnych portali. Serwis, w ciągu 28 ostatnich dni, odnotował ponad 417 tysięcy wizyt na naszym portalu. Drugi w zestawieniu portal walbrzych.naszemiasto.pl to blisko 380 tysięcy wizyt. Trzeci walbrzych24.com – 107 tysięcy. Czwarty walbrzyszek.com – blisko 90 tysięcy i na piątym miejscu w ocenie serwisu jest walbrzych.dlawas.info z 65 tysiącami odsłon (dane z 24 stycznia 2021 roku).

Ogromną niespodzianką okazała się także popularność naszego profilu na Facebooku. W grudniu trafialiśmy do miliona odbiorców tygodniowo. W tej chwili liczba ta waha się w okolicach od 900 tysięcy do 1 mln.

Ubiegły rok, choć trudny ze względu na pandemię koronawirusa, to także nowe projekty Dziennika Wałbrzych, których rozwój ze względu na COVID-19 został nieco spowolniony, obiecujemy jednak, że w tym roku będziemy je kontynuować. Mowa o akcji Zwiedzaj Lokalnie, czyli cyklu artykułów, w którym zachęcamy do podróżowania po naszym regionie. To także odpowiedź na trudne czasy, bo w ten sposób możemy wspierać lokalna turystykę. Czując także biznesową odpowiedzialność postanowiliśmy wspierać lokalnych producentów szeroko rozumianej eko żywności. Tak narodził się cykl Smakuj Lokalnie. Oba projekty będziemy w tym roku kontynuować.

W minionym roku zaistnieliśmy także na drogach Wałbrzycha. Na ulice miasta wyjechały dwa specjalnie oznakowane wozy reporterskie Dziennika Wałbrzych. Byliśmy także wiarygodnym źródłem informacji nie tylko dla Państwa, ale także dla ogólnopolskich mediów. Nasze materiały cytowali Wirtualna Polska, Onet.pl, Fakt.pl i szereg innych mediów. To jednak nie koniec ważny dla nas projektów. Trwa remont naszej redakcji. Wkrótce zdradzimy Państwu premierowe projekty, które będziemy realizować w tym roku.

Niezmiennie skupimy się w tym roku jednak na rzetelnym i szybkim informowaniu o ważnych wydarzeniach w Wałbrzychu i naszym regionie.

Dziękujemy za zaufanie!

 

 

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Zobacz także