Dodano: 24 sierpnia 2023 07:30

Black Diamonds Festival 2023” – motoryzacja, muzyka, kulinarne atrakcje dla małych i dużych

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Artykuł powierzony

Tematy: 


Ultraluksusowe modele oraz sportowe i klasyczne samochody z całego świata będzie można podziwiać już 8 – 10 września 2023 roku w Wałbrzychu.Klimatyczna “Stara Kopalnia” stanie się też centrum pozytywnych wrażeń dla miłośników muzyki elektronicznej i rodzin szukających niezapomnianych atrakcji.

Rozsiądź się za sterami Lamborghini i Ferrari

Kochacie motoryzację? My też! Dlatego zebraliśmy dla Was jej największe skarby w jednym miejscu.

Podczas imprezy „Black Diamonds Festival 2023” na zwiedzających będzie czekać kilkaset pojazdów, w tym sportowe, ekskluzywne i klasyczne samochody z całego świata. Odwiedzający będą mieli okazję podziwiać wspaniałe marki sportowe, takie jak Lamborghini, McLaren czy Ferrari oraz ultraluksusowe modele: Bentley i Rolls-Royce.

REKLAMA

Chcielibyście poczuć się jak filmowy James Bond? Nic prostszego!

Goście Black Diamonds Festival będą mogli spróbować swoich sił za kierownicą profesjonalnych symulatorów wyścigowych w strefie simracing.

Nie zabraknie też zawodów z atrakcyjnymi nagrodami, podczas których uczestnicy zmierzą się z innymi pasjonatami.

Poczuj moc elektronicznego brzmienia

Na wszystkich odwiedzających będzie czekać wiele energetycznych setów od czołowych polskich DJ-ów. Festiwal uświetnią m.in. THE3 (Neevald, Bartes, Matthew Clarck), DJ KUBA & NEITAN, DJ Hubertuse, MIQRO, Skytech i SI US PLAU!

O niezapomniany warmup przed każdym z trzech dni oraz epickie afterparty zadbają doświadczeni DJe z całego kraju.

Wystąpią między innymi: Dust, Night Owl, Mike, Novicky, Verossi.

Odkrywaj rodzinnie klimatyczną „Starą Kopalnię”

Stara Kopalnia Centrum Nauki i Sztuki w Wałbrzychu to miejsce absolutnie wyjątkowe pod wieloma względami, bo w jej industrialnych wnętrzach dzieją się rzeczy niezapomniane.

W ramach „Black Diamonds Festival 2023” będziecie mogli odkryć jej najbardziej tajemnicze zakamarki pod okiem profesjonalnego przewodnika, poznać fascynującą historię i tajemnice.

A po zwiedzaniu i motoryzacyjnych atrakcjach wszystkim należy się solidny odpoczynek w olbrzymiej strefie chillout. Nie zabraknie też najlepszych polskich foodtrucków od Gastro Miasto, serwujących smaki z różnych zakątków świata.

Najmłodszych gości zapraszamy do Strefy Kids, z przebogatą ofertą różnorodnych gier i kreatywnych warsztatów pod okiem doświadczonych animatorów.

Dzięki tej przestrzeni, dzieci będą mogły bezpiecznie się bawić, a rodzice spokojnie cieszyć się pozostałymi atrakcjami festiwalu, bo „Black Diamonds Festival 2023” to świetna zabawa dla całej rodziny.

Warto kupić bilet już dzisiaj!

Zapraszamy: https://black-diamonds.pl/

Black Diamonds Festival fot. użyczone

Black Diamonds Festival fot. użyczone

Black Diamonds Festival fot. użyczone

Black Diamonds Festival fot. użyczone

Black Diamonds Festival fot. użyczone

Black Diamonds Festival fot. użyczone

Black Diamonds Festival fot. użyczone

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Artykuł powierzony

To jest artykuł powierzony nadeslany przez naszego partnera. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść zawartą w artykule.

Zobacz także