Bilety na Siatkarską Ligę Narodów WYPRZEDANE! Będzie dodatkowa pula wejściówek

6 czerwca 2018 11:14. Kibice podczas turnieju siatkówki w Aqua Zdrój w Wałbrzychu. fot. Jacek Zych / Dziennik Wałbrzych

Tematy: 


Bilety na rozpoczynającą się we wtorek 12 czerwca w Aqua Zdroju rundę siatkarskiej Ligi Narodów zostały wyprzedane – poinformował dziennikarzy prezes Aqua Zdrój Mariusz Gawlik. jest jednak nadzieja dla tych, którzy nie mieli tyle szczęścia, albo zwyczajnie przegapili sprzedaż.

W piątek, w kasach Aqua Zdroju rozpocznie się sprzedaż dodatkowych wejściówek – miejsc stojących, na wszystkie mecze turnieju. Dziś jeszcze nie wiadomo jak duża będzie to pula – wciąż trwają negocjacje z Polkim Związkiem Piłki Siatkowej. Sprzedaż prowadzona będzie wyłącznie „analogowo”, w kasach Aqua Zdroju.

Bilety będą upoważniały do wejścia na halę – jeśli jednak okaże się, że któreś z krzesełek pozostaje wolne – będzie można już w trakcie meczu usiąść – dodaje Mariusz Gawlik.

Liga Narodów to najważniejsze wydarzenie sportowe, jakie w ciągu ostatnich kilkunastu lat odbywało się w Wałbrzychu. Przez 3 dni, cztery pierwsze reprezentacje siatkarskie kobiet (Polska, Rosja, Japonia i Dominikana) rozgrywały będą po 2 mecze dziennie. Dla wszystkich, którzy nie kupili biletów zorganizowana będzie przez halą strefa kibica, gdzie na telebimie będzie można oglądać rozgrywki.

Mecze rozpoczynają się codziennie od godz. 17.30.

 

Dodano: 6 czerwca 2018 11:14
`