Bilety na Siatkarską Ligę Narodów WYPRZEDANE! Będzie dodatkowa pula wejściówek

6 czerwca 2018 11:14. Kibice podczas turnieju siatkówki w Aqua Zdrój w Wałbrzychu. fot. Jacek Zych / Dziennik Wałbrzych

Tematy: 


Bilety na rozpoczynającą się we wtorek 12 czerwca w Aqua Zdroju rundę siatkarskiej Ligi Narodów zostały wyprzedane – poinformował dziennikarzy prezes Aqua Zdrój Mariusz Gawlik. jest jednak nadzieja dla tych, którzy nie mieli tyle szczęścia, albo zwyczajnie przegapili sprzedaż.

W piątek, w kasach Aqua Zdroju rozpocznie się sprzedaż dodatkowych wejściówek – miejsc stojących, na wszystkie mecze turnieju. Dziś jeszcze nie wiadomo jak duża będzie to pula – wciąż trwają negocjacje z Polkim Związkiem Piłki Siatkowej. Sprzedaż prowadzona będzie wyłącznie „analogowo”, w kasach Aqua Zdroju.

Bilety będą upoważniały do wejścia na halę – jeśli jednak okaże się, że któreś z krzesełek pozostaje wolne – będzie można już w trakcie meczu usiąść – dodaje Mariusz Gawlik.

REKLAMA

Liga Narodów to najważniejsze wydarzenie sportowe, jakie w ciągu ostatnich kilkunastu lat odbywało się w Wałbrzychu. Przez 3 dni, cztery pierwsze reprezentacje siatkarskie kobiet (Polska, Rosja, Japonia i Dominikana) rozgrywały będą po 2 mecze dziennie. Dla wszystkich, którzy nie kupili biletów zorganizowana będzie przez halą strefa kibica, gdzie na telebimie będzie można oglądać rozgrywki.

Mecze rozpoczynają się codziennie od godz. 17.30.

 

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 6 czerwca 2018 11:14
`